środa, 8 listopada 2017

Otwarcie nowego marketu ekologicznego!

W dniu 8 listopada miałam przyjemność uczestniczyć w konferencji prasowej z okazji otwarcia największego w Polsce marketu ekologicznego i... ekologicznego Bistro! 😎  Market sieci Organic Farma Zdrowia działa w centrum Warszawy przy Al. Jana Pawła II nr 22, róg ulicy Grzybowskiej - na parterze najnowszego drapacza chmur Q22. Na blisko 500 metrach powierzchni, przez siedem dni w tygodniu, oferowanych jest kilka tysięcy ekologicznych produktów od ponad stu polskich producentów i od najlepszych, europejskich producentów znanych w branży ekologicznej marek.


Z okazji otwarcia Organic Farma Zdrowia proponuje na zachętę, aż do świąt, powitalny super rabat na cały asortyment! Nowo otwarty market to przełom na ryku żywności ekologicznej w Polsce pod względem wielkości sklepu, skali oferty towarów zebranych w jednym miejscu, jak również jakości szczegółowo dobranych produktów.

Szczególne miejsce w ofercie Organic marketu ekologicznego zajmują produkty świeże. Są to zatem organiczne owoce i warzywa, jajka, nabiał, sery, pieczywo, mięso i wędliny - wszystko w najwyższej jakości i w największym wyborze, dostarczane codziennie prosto od producentów. Produkty świeże uzupełnione są potężną ofertą przetworów, produktów mącznych, oferty śniadaniowej, miodów, przypraw, herbat, kaw, słodyczy, napojów oraz wkrótce szerokiej oferty win (będą dostępne po uzyskaniu stosownych zezwoleń). Dla najmłodszych również przygotowano specjalny dział z kaszkami, mlekami, daniami gotowymi a nawet zabawkami.

Dla osób z alergiami żywieniowymi oferujemy pełną, dostępną paletę produktów bezglutenowych, bez laktozy, bezcukrowych, wegetariańskich i wegańskich. Część produktów pochodzi z upraw i produkcji Fair Trade (Sprawiedliwego Handlu). W markecie znajduje się też największy w Polsce dział kosmetyków, środków higieny osobistej i domowej.Na miejscu wypiekane jest również świeże ekologiczne pieczywo. Znajduje się tu także pierwsze w Polsce, w pełni ekologiczne Bistro z ofertą ekologicznych dań - głównie unikatowych, zdrowych Misek „Happy Bowls”. Ich głównymi składnikami są kasze, warzywa, owoce, mięso i inne dodatki (lub Miski  wegetariańskie), w tym własne sosy.  Ponadto Bistro oferuje wyborne kanapki, naleśniki, burgery mięsne
 i wegetariańskie, soki wyciskane na miejscu, koktajle warzywne, warzywno-owocowe lub z dodatkami np. collagenu, jogurty proteinowe, oczyszczające itp. i oczywiście cała gama ekologicznych kaw, herbat i ziół. 100% składników naszych dań i napojów jest organiczna!  Jest to więc pierwszy taki punkt gastronomiczny na mapie Polski. 

Organic market ekologiczny w budynku Q22 działa siedem dni w tygodniu. Każdego dnia do dyspozycji Klientów dostępny jest fachowy personel służący poradą dietetyczną odnośnie wyboru produktów. Dla wygody i szybkości obsługi Klientów, w markecie zamontowane są również nowoczesne kasy bezobsługowe. Dostępny jest także podziemny parking. 

Tekst: informacja prasowa 
Fot.: materiały prasowe  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger