niedziela, 14 stycznia 2018

Randka – jak się przygotować?

Jak wyglądać dobrze, czuć się swobodnie, ale nie przesadzić? Jaki strój będzie odpowiedni na randkę? Na co koniecznie musimy zwrócić uwagę? Co można założyć, aby wyglądać seksownie, ale nie posunąć się za daleko?👙 Bielizna 

Przygotowania zacznij od... bielizny! I chociaż nie widać jej spod ubrania, o wiele pewniej będziesz się czuła w dobrze dobranej bieliźnie. Ładna, seksowna bielizna pozwoli Ci jeszcze bardziej czuć się kobietą! Warto zainwestować w coś nowego, w czym naprawdę poczujesz się wyjątkowo i pięknie.

💇 Włosy

Na nic zda się nowa, piękna bielizna, jeśli nie zadbasz o swoje włosy. Wydaje się oczywiste, że muszą być umyte i wyglądać ładnie. Możesz pójść do swojej ulubionej fryzjerki, albo sama ułożyć włosy w sposób, w który dodadzą Ci pewności siebie. Nie twórz niewiadomo jakiej fryzury – badz piękna naturalnie.

👸 Dekolt

Zlota zasada brzmi – nie odmładzaj się na siłę, bądź dumna ze swojego wieku! Nie eksperymentuj, nie szalej z kolorami. Bądź sobą! Bądź naturalna! Unikaj sukienek ze zbyt dużym dekoltem. Oczywiście możesz pozwolić sobie na założenie sukienki z dekoltem, ale na plecach – przekaz nie będzie zbyt dosłowny, ale na pewno rozpali zmysły mężczyzny, z którym się spotkasz.

👗 Sukienka, spódnica

Trzeba pamiętać o odpowiedniej długości – podobnie jak głoszą zasady dress code stroju biznesowego, które trzeba przestrzegać – tak i na randkę – musi być odpowiednia długość sukienki/spódnicy. Nie zakładaj mini! Pamiętaj, że zbyt wzywający strój może dać odwrotny efekt, a zbyt krótkie, obcisłe sukienki nie dadzą Ci pełnej naturalności, bo ciągle będziesz się stresować, czy nie pokazujesz za dużo. Zamiast cieszyć się spotkaniem – będziesz ciągle myślała jak wyglądasz, a chyba inny jest cel randki, na którą się wybierasz?

🌺 Wzory, kolory

Umiar – bezwzględnie trzeba o nim pamiętać. Załóż sukienkę w kwiaty, we wzorki – jeśli dobrze się w niej czujesz, ale nie przesadzaj. Nasz ukochany powinien się skupić na nas, a nie na stroju. Wybierz taki strój, który podkreśli ładnie Twoja figurę.

👠 Szpilki, szpileczki

Tutaj nie ma ograniczeń – im wyższe tym lepsze! Nie ograniczajmy się też do jednego koloru - wybierzmy te, które nam się podobają - niech będą w kwiaty, odważne kolory! Większość z nas takie lubi 😊

👛 Dodatki

Pozwól sobie na dyskretną biżuterię, ale znowu – pamiętaj aby nie przesadzić! 😎

I na koniec – strój dobieraj odpowiednio do miejsca, w którym się spotkacie. Źle będziesz się czuć kiedy pójdziesz ubrana zbyt elegancko, a przyszły „ukochany” zaprosi Cię na spacer do parku. Jeśli nie jesteś pewna, gdzie pójdziecie – zapytaj. I bawcie się dobrze 😊


Szukasz inspiracji? 👗 klik 👗  
Zdjęcia: Sklep Lollipop 🌺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger