środa, 27 listopada 2019

Niezawodne sposoby na długie wieczory

Sposoby na długie wieczory... Hmm... Co najmniej kilka z nich ma z pewnością każda z nas... Przekonuję się o tym szczególnie kiedy spotykam się z moimi szalonym przyjaciółkami... 😎 Do moich niezawodnych, ulubionych należą...   


🌺 Film
Na pewno jest kilka filmów, których nie zdążyłaś obejrzeć. Nie czekaj dłużej – długie wieczory sprzyjają nadrobieniu zaległości w filmach. Najlepiej wybierz taki, którego akcja dzieje się latem. Lepiej unikaj horrorów, chyba, że lubisz  Idealnym rozwiązaniem będzie komedia. A może zaproś kilka przyjaciółek i zorganizuj seans filmowy?

🌹 Książka
Z książką jak z filmem – pewnie masz odłożonych na półce kilka książek, za które wciąż nie masz czasu się zabrać. Teraz nie ma już na co czekać – ciepły koc, herbata albo czekolada i wieczór idealny  Jeśli nie masz swoich propozycji, polecamy powieść „Trzy metry nad niebem” (F. Moccia), „Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć” (M. Levy), „Mężczyzna idealny” (M. Viewegh).

🌺 Zdjęcia
Układanie i przeglądanie zdjęć – zwłaszcza tych z wakacji, wywoła na pewno dobre wspomnienia i poprawi nastrój. Możesz też ustawić kilka zdjęć w mieszkaniu – kiedy na nie spojrzysz – wspomnienia odżyją.

🌹 Sprzątanie
Ciągle za mało mamy czasu, aby zająć się sprzątaniem. Pewnie większość z nas ma taką szufladę, do której wrzuca wszystko – paragony, zapasowe klucze, nożyczki, śrubki. Uporządkuj rzeczy w szafie, na półkach. Przy okazji przejrzyj swoje rzeczy - jeśli są takie, w których nie chodzisz, oddaj je. Przy okazji porządków zadbaj też o swoją kosmetyczkę 😊

🌺 Nauka czegoś nowego
W Internecie jest wiele darmowych, ciekawych kursów on-line. Rozwijaj się. A może dobrym sposobem jest podszkolenie angielskiego, albo nauka nowego języka? Innym sposobem czegoś nowego jest również testowanie nowych przepisów kulinarnych.

🌹 Kąpiel
Muzyka, oleje, pachnące balsamy, zapachowe świece – i domowe SPA już gotowe. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na wyjazd do SPA, ale zawsze możemy je przygotować w domu. Potrzeba tak niewiele, aby poczuć się jak nowo narodzona.

🌺 Siłownia
Długie wieczory sprzyjają również wyjściu na siłownię albo na basen. Ćwiczenia pozytywnie wpływają na nasze zdrowie – fizyczne i psychiczne. Aktywny wypoczynek doda nam energii. Po ćwiczeniach możemy wybrać się na basen, albo skorzystać z relaksu w saunie. Będzie to dobre dopełnienie aktywnego wieczoru.

🌹 Salon urody 
Jeśli masz więcej czasu, pozwól sobie na relaks w salonie urody. Jest kilkanaście zabiegów, które można wykonać tylko w okresie jesiennym.

Wiadomo, że najwygodniejszym sposobem sprzedania długiego wieczoru jest lenistwo przed telewizorem, ale czy jest to najbardziej efektywne spędzenie długich wieczorów? A Ty jakie masz sposoby na zimowe wieczory? 😎

___
Źródło: magazynfamilia.pl 
Fot.: pixabay.com/pl  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger