wtorek, 27 lipca 2021

Prezent marzeń

Rok temu jeszcze czekałam na egzamin na prawo jazdy. Uwielbiam szybko jeździć, a prowadzenie samochodu sprawia mi dużo przyjemności. Już na początku kursu jeden z instruktorów powiedział: "Widzę, że ma pani zadatki na kierowcę rajdowego" 😎 W niedzielę, 25 lipca - w święto Św.  Krzysztofa - patrona kierowców - spełniam swoje sportowe marzenie i wsiadłam za kierownicę Lamborghini Gallardo 🔥🔥🔥 

archiwum prywatne 

Dziękuję ekipie 💛 Prezent Marzeń 💛 za cudowny prezent z okazji zdania prawa jazdy 😊 O tym co wydarzyło się na torze jeszcze napiszę, ale wszystkim, którzy chcą sprawić wyjątkowy prezent swoim bliskim - polecam Prezent Marzeń 🎁 Termin ważności vouchera to aż 365 dni od daty zakupu, z wyłączeniem prezentów sezonowych zależnych od pogody - które są ważne jeden pełny sezon. Ważną informacją jest również to, że rezerwacja musi być dokonana z minimum siedmiodniowym wyprzedzeniem, ale nie później niż trzydzieści dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. 

archiwum prywatne 

Prezent Marzeń to tysiące marzeń, które czekają na spełnienie, a wśród nich np.: pływanie motorówką, warsztaty tworzenia świec, kurs makijażu czy weekend w SPA.

archiwum prywatne 

Nie czekaj na idealny moment. Spełniaj marzenia z Prezentem Marzeń 💛

___
artykuł sponsorowany 

2 komentarze:

  1. Wow niesamowity prezent. Na pewno każdy by się ucieszył z takiej niespodzianki.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger