niedziela, 11 marca 2018

Nadoczna sztuczka

Najpiękniejszą oprawę dla oczu stanowią odpowiednio podkreślone i wypielęgnowane brwi. Dodają twarzy wyrazistości, pozwalają korygować jej owal. Ich prawidłowo wyznaczony kształt i właściwie dobrany kolor wydobywa piękno i nadaje spojrzeniu tajemniczej głębi. Matka natura nie obdarzyła jednak wszystkich naturalnie gęstymi brwiami, dlatego też z pomocą przychodzą makijażowe sztuczki i produkty Golden Rose, które pozwalają uzyskać ten sam efekt. Jak go osiągnąć i ujarzmić niesforne włoski? Poniżej krótki instruktaż z modelowania i konturowania brwi.


👀 Zaczynamy od rozczesania brwi specjalną szczoteczką, która je odpowiednio ułoży. Dzięki temu wiadomo będzie, który włosek jest zbędny.

👀 Następnie przechodzimy do regulacji. Włoski należy wyrywać w kierunku ich wzrostu, lekko naciągając skórę. Ich kształt powinien być dopasowany do twarzy i mieć naturalny łuk.

👀 Wyznaczamy długość – początek, koniec i szczyt brwi. W tym celu należy wykonać prosty pomiar przy pomocy np. pędzelka. Brew powinna zaczynać się na linii skrzydełka nosa i wewnętrznego kącika oka, przechodzić łagodnie w najwyższy punkt i kończyć się na linii prowadzonej od krawędzi nozdrza po zewnętrzny kącik oka.

👀 Przy pomocy precyzyjnej konturówki do brwi Longstay Precise Browliner wyznaczamy dolny kontur brwi rysując linię, a następnie górny (postępując w ten sam sposób).

👀 Wybranym kosmetykiem (konturówką lub specjalnym linerem Longstay Liquid Browliner) wypełniamy obrys zaczynając od zewnętrznej strony.

👀Rozczesujemy brwi raz jeszcze, by usunąć nadmiar pigmentu i zachować naturalny efekt.

👀 Z pomocą żelu do stylizacji Brow Styling Gel możemy utrwalić kształt, by wyglądał perfekcyjnie przez cały dzień.

👀 Na sam koniec jasnym cieniem rozświetlamy okolice pod łukiem brwiowym, by podkreślić i optycznie powiększyć oczy.

Należy pamiętać, że w zależności od charakteru i intensywności makijażu, zmienia się również makijaż brwi. Warto jest zatem trochę poeksperymentować, aby wypracować swoją idealną linię i kolor. Szeroka gama dostępnych kosmetyków Golden Rose do stylizacji i podkreślania tego elementu twarzy doskonale ułatwia to zadanie i gwarantuje perfekcyjny wygląd.

___
Źródło: artykuł sponsorowany 
Fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger