piątek, 16 listopada 2018

Czas na zmiany. Czas na nowe...

Przychodzi taki czas, że koniecznie chcemy coś zmienić. Cokolwiek - kupić nowy stoliczek, zasłony czy poduszki dekoracyjne, których wybór jest ogromny! Przy okazji przeglądania zasłon - odnajdujemy jakby przypadkowo firankę, którą po prostu musimy mieć!  😊 Uczucie z pewnością znane wielu z nas 😊


Lekka, zwiewna firanka doda lekkości całemu pomieszczeniu, ale jeśli dobierzemy ją w sposób nieodpowiedni - czyli przy wyborze będziemy sugerowały się tylko tym, że jest to produkt wyjątkowy, piękny, a nie koniecznie idealnie pasujący do sypialni, kuchni itd -  uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego, dlatego tak ważne jest opowiedzieć sobie najpierw na pytania co tak naprawdę skłania mnie do wyboru nowej firanki? Nie decydujemy się kupić "coś" tylko dlatego, że jest piękne.

W podjęciu decyzji pomoże nam określenie przede wszystkim do jakiego pomieszczenia wybieramy firanę i jaki w tym pomieszczeniu króluje styl. Następnie zwracamy uwagę na funkcjonalność, materiał i dodatki. To wszystko składa się na wybór odpowiedniej do pomieszczenia firanki. 

Jasne kolory optycznie powiększają wnętrza. Delikatna dekoracja okna doskonale sprawdzi się w przypadku mniejszych pomieszczeń. Zwiewne firany dodadzą całemu wnętrzu wyjątkowego klimatu. A jeśli chcemy stworzyć ciepły, domowy klimat - do firan dobieramy lekkie zasłony.  W przypadku kiedy chcemy wybrać nową firanę do mniejszej sypialni bądź salonu o mniejszej powierzchni - zdecydowanie powinniśmy unikać masywnych, ciężkich zasłon, które przeznaczone są raczej do dużego salonu. W połączeniu ze stylizowanymi meblami -  klasyczna dekoracja okna doda wyjątkowego wyrazu. Tu świetnie sprawdzą się bogato zdobione i długie zasłony.

Firany to element dekoracji okna, który całkowicie potrafi odmienić charakter danego pomieszczenia. Decyduje ona o ostatecznym wystroju sypialni czy salonu, przez co jest ważnym elementem dekoracji okna... I podobnie jak w przypadku zasłon - wybór odpowiednich wbrew pozorom do łatwych nie należy 😊 

Wiecej inspiracji 🌺 tutaj 🌺

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger