czwartek, 13 czerwca 2019

Kopertówka - hit letniego sezonu

Kopertówki, szczególnie te w rozmiarze XL i XXL są hitem tego sezonu. Mniejsze torebki to ważna cześć garderoby. Idealne nie tylko na randki i imprezy ze znajomymi, ale też doskonałe uzupełnienie eleganckich i koktajlowych kreacji...Dlaczego kopertówki są tak popularne? Może właśnie dlatego, że są uniwersalne - można je nosić na co dzień, ale do eleganckich stylizacji. Chociaż rzeczywiście zwykle kojarzą się z wieczornymi wyjściami.


Kopertówka to wyjątkowy rodzaj torebki, do której co najwyżej zmieści się to, co najważniejsze: portfel, chusteczki higieniczne, pomadka i lusterko. I oczywiście nieodłączny element naszego życia - smartfon 😎


Mała, elegancka, delikatna a przede wszystkim bardzo kobieca torebka to idealny dodatek do sukni, które wybieramy na różnego rodzaju bale i uroczystości. Różne rodzaje, kolory i zastosowanie - większe są bardziej praktyczne - wybór jest bardzo duży.  Do najbardziej popularnych należą małe, czarne na łańcuszku.


Kopertówki to również doskonale uzupełnienie stylizacji na różnego rodzaju uroczystości rodzinne i przyjęcia. Torebki mają dołączone paski, przez co są wygodniejsze, bo nie trzeba trzymać ich cały czas w ręce.


Zainspiruj się i nie ograniczaj się do jednej kopertówki 🌻 

___
Produkty ze zdjęcia:
👜 Kopertówka ciemny róż dostępna tutaj 🌺
👜 Beżowa kopertówka w kwiaty dostępna tutaj 🌺

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger