wtorek, 25 czerwca 2019

Wygodnie, pięknie, z klasą

To nie jest tak, że skoro na co dzień nie eksponujemy bielizny – nie ma znaczenia, czy biustonosz będzie miał zbyt małą miseczkę, czy zbyt luźny obwód – jeśli biustonosz nie będzie dobrze dobrany – ani bluzka, ani sukienka nie będzie na nas dobrze wyglądać... Dobrze dobrany stanik to taki, o którym nie trzeba myśleć w ciągu dnia. Co ciekawe - nawet w rozmowach z przyjaciółkami wychodzi, że nie każda zna swój rozmiar... A przecież to jest w ogóle podstawa...  Jak więc poznać swój rozmiar i kupować dobre biustonosze? Przede wszystkim mierzymy obwód pod biustem, następnie – obwód w biuście, obliczamy wielkość miseczki i przymierzamy biustonosz. Według niektórych marek na właściwy rozmiar biustonosza składają się dwa elementy: obszar pod biustem mierzony i wyznaczany w centymetrach (np. 70, 75) oraz wielkość miseczki mierzona również w centymetrach, ale oznaczona wielkimi literami (A, B, C).


Podobnie w przypadku majteczek. W niektórych sklepach internetowych mamy możliwość dobrać osobno biustonosz i majteczki i stworzyć komplecik, który idealnie do nas pasuje. Ważne jest to, aby nie grać z centymertem i nie odejmować sobie na siłę kilogramów, bo bielizna ma być przede wszystkim wygodna. Zbyt mały rozmiar będzie wyglądał dość nieestettcznie.


Dobrze dopasowany biustonosz to uniesione, zaokrąglone i zebrane do środka piersi, optycznie szczuplejsza sylwetka, przez co talia staje się bardziej widoczna. To także zdrowe piersi, które odpowiednio dopasowany biustonosz właściwie podtrzymuje, jednocześnie odciążając kręgosłup.


Zacznijmy dbać o swoje życie i pamiętajmy o wyborze właściwej bielizny - w dobrym rozmiarze 👙 Zainspiruj się pięknymi, letnimi modelami od LupoLine 💙 

___
Produkty ze zdjęć: 
👙 Wiosennie kolorowy komplecik z najnowszej kolekcji dostępny tutaj 🌻
👙 Delikatny komplecik z najnowszej kolekcji dostępny tutaj 🌻

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger