czwartek, 25 czerwca 2020

Tajna broń: bielizna

Co najmniej od kilku miesięcy zbierałam się aby napisać ten tekst. I coraz bardziej po rozmowach z kobietami przekonywałam się, że jednak warto. Bo czy piękna, zmysłowa bielizna jest poza zasięgiem chrześcijanek? Nie wiem skąd takie przekonanie, że chrześcijanka powinna ubierać się w długie szaty... Trochę mnie to przeraża, bo uważam, że czasami naprawdę nie potrzeba wiele by podkreślić piękno... ale też nie ukrywać go za wszelką cenę!  


Biorę udział w różnych spotkaniach, udzielam wywiadów, prowadzę spotkania, z różnymi ludźmi się spotykam i czasami najwięcej mówią oczy - w końcu po nich poznamy czy człowiek jest szczęśliwy, czy płakał... Bielizna to taka nasza "tajna broń" - powinna być ładna i powinnyśmy się dobrze w niej czuć. Dobrze dobra bielizna dodaje pewności siebie! Za każdym razem kiedy jestem w studio TVP czy udzielam wywiadów telefonicznych - wybieram taki zestaw, w którym czuję się dobrze. I nie ma znaczenia, że w przypadku wywiadu telefonicznego - jestem w mieszkaniu i nikt  mnie nie widzi - po prostu lubię się dobrze czuć sama ze sobą 😊  Nikt nie mówi też o tym, że bielizna powinna być widoczna spod bluzki czy sukienki, ale czy to nie jest tak, że w pięknej bieliźnie czujemy się bardziej atrakcyjne?


Ostatnio w niedzielę jechałam taxi do świątyni. Pan taksówkarz - co w ogóle zdarzyło mi się pierwszy raz w życiu - powiedział, że pięknie wyglądam, ale trochę był zaskoczony, że jedziemy do świątyni. Dla mnie niedziela to wyjątkowy dzień pod tym względem, że uczestniczę we mszy św. i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, bym sukienkę zamieniła na spodnie. Uwielbiam sukienki, chodzę w nich na co dzień i dlatego uważam, że nawet w czasie kwarantanny i przymusowego pozostania w domu - trzeba o siebie dbać!       


Jest lato - dlaczego same nie zadbamy o swoje lepsze samopoczucie i nie poszukamy ładnego szlafroczka, piżamy czy koszulki nocnej? Zakupy skutecznie potrafią poprawić nastrój, a ładnych rzeczy przecież nie brakuje... Piękne koronkowe zestawy bielizny - tak kobiece - czekają na nowe właścicielki, którym z pewnością dodadzą pewności siebie... Może to lato, w którym ciągle jeszcze brakuje słońca - to dobry czas by sprawić sobie samej przyjemność? 🎁

Zainspiruj się z Lejdi 💖  
👙 Komplecik ze zdjęcia dostępny tutaj 🌹

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger