środa, 15 czerwca 2022

Książka na Dzień Ojca?

Książka to zawsze dobry pomysł na prezent, a w tym roku u nas na blogu inspiracje książkowe - wyjątkowo, bo też po raz pierwszy - trzy publikacje doskonałe na prezent z okazji Dnia Ojca ☺ I nie tylko... bo - jak wiemy - "idealny" moment nie istnieje, a najlepszy czas na działanie jest TU i TERAZ... 💙 

pixabay.com/pl/


Napisane z ogromnym zaangażowaniem i ewangeliczną prostotą, porywające studium na temat naszej chrześcijańskiej tożsamości, jako umilowanych dzieci Boga i bezpardonowych ataków szatana, na tysiące sposobów dążącego do zniszczenia naszej tożsamości synów i córek Boga. Ważny dodatek do książki stanowią modlitwy i uwolnienie i uzdrowienie. 

Autorem książki jest Ks. Dominik Chmielewski SDB. 

🌞  📚  🌞


Ludzie tacy jak kardynał Stefan Wyszyński pojawiają się raz na epokę, która na miarę swoich czasów potrzebuje kogoś, kto wyrasta absolutnie ponad przeciętność, aby przeprowadzić za sobą cały naród. (...) Cały czas szukamy strefy komfortu. Ma być dobrze. Ma być miło. Ma być przyjemnie. Dyscyplina jest czymś, co nam kompletnie nie pasuje w naszym dzisiejszym świecie. Tym niemniej to dyscyplina kształtuje naszą męskość (ze wstępu Ks. D. Chmielewskiego SDB). 

Książka powstała we współpracy 
z Wydawnictwem im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SOLI DEO.

🌞  📚  🌞  Spójrz w Jej oczy na okładce tej książki i powiedz Jej: Chcę Cię poznać Maryjo, chcę Cię pokochać, chcę żebyś mnie wyszkoliła do duchowej walki i najwspanialszych duchowych zwycięstw! 

Użyj mnie do Triumfu Twojego Niepokalanego Serca na świecie! Tak, chcę być cały Twój, Maryjo, a Ty bądź cała moja, bo tylko w Tobie będę cały dla Boga, a Bóg cały dla mnie. 

Weź mnie za rękę Kecharitomene i prowadź do odkrycia Twojego niesamowitego sekretu, a w nim mojego wiecznego przeznaczenia! Amen! 

Autorem książki jest Ks. Dominik Chmielewski SDB. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger