czwartek, 2 lutego 2023

Przyjdzie dzień, w którym...

Przyjdzie dzień, w którym dotrze do Ciebie, że zabraknie Ci czasu na zrobienie wszystkiego o czym marzyłeś. Obudzisz się i zrozumiesz jak szybko uciekają dni, miesiące i lata. Uzmysłowisz sobie, że nie ma już na co czekać. Wszystko, co chciałeś w życiu zrobić - zrób teraz. Jest później niż myślisz. 

pixabay.com/pl/

Większość ludzi żyje tak, jakby nigdy nie mieli umrzeć. Jakby byli nieśmiertelni. Tracą czas na gówniane znajomości i nudne życie bez polotu. Znikają w szarej codzienności dnia zapominając o swoich marzeniach. Zastanawiają się czy wypada i co ludzie powiedzą. Powtarzają sobie w myślach, że "kiedyś" wszystko zmienią. Pie*dolne "kiedyś", które najczęściej nie nadchodzi nigdy.

Powiem Ci coś. Czas ma głęboko w d*pie Twoje plany. Nic nie jest w rośnie go zatrzymać. Mija i nie wraca. Przychodzi dzień, w którym wstajesz rano i nie masz pojęcia, że właśnie wypiłeś ostatnią kawę w swoim życiu.  

Nigdy nie wiesz, kiedy patrzysz komuś ostatni raz w oczy. Jutra może nie być. W jednej sekundzie cały świat może się zawalić. W ułamku chwili wszystko może się skończyć. Przestań czekać. Zacznij żyć tak, jakby codziennie był ostatni dzień w Twoim życiu. 

___
Źródło: Rafał Wicijowski/Żyjesz tylko raz  

2 komentarze:

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger