poniedziałek, 17 grudnia 2018

Kwiatowe wzory rajstop...

Cały czas powtarzam, że jesień i zima nie musi być nudna i szara jeśli chodzi o nasz ubiór. Do wiosny jeszcze kilka miesięcy, ale już dziś możemy kupić piękne rajstopy o kwiatowych wzorach, które pięknie będą wyglądały w połączeniu ze świątecznymi stylizacjami  🌻🌺🌹🌺🌻


🌻🌺🌻 Rajstopy LARISSA

Bardzo modne rajstopy, nawiązujące swym wzorem do stylistyki folklorystycznej. Produkt gładki, zdobiony motywem ludowym o charakterze florystycznym, wykonanym metodą 3D. LARISSA to idealne połącznie tradycji z nowoczesnością. Niezwykle wygodne wysokiej jakości rajstopy są zgodne z najnowszymi trendami mody. Idealne dla kobiet z charakterem i klasą. Dzięki nim każda Pani może poczuć się jak stylistka. Różnorodna kolorystyka i czerwone wstawki stworzono po to, by każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie.

🌺🌻🌺 EMMA

EMMA, niezwykle zmysłowe i kobiece rajstopy, doskonale podkreślające walory każdej kobiety. Model  wzorowany na całej długości nogi po obu ich bokach przepięknie ułożonym kwiatem.

🌻🌺🌻 Rajstopy ORCHID&STONES

20 DEN RAJSTOPY ozdobione ręcznie przyklejanymi (termozgrzewanie) czarnymi kamieniami krystalicznie połyskującymi zatopionego w samym środku kwiatowego wzoru oraz 3 na bocznej części uda.

🌺🌻🌺 Rajstopy ISABELLE

Model Isabelle to połączenie delikatności i subtelności z motywem delikatnych tatuaży o charakterze kwiatowym. Rajstopy posiadają zdobienia na obu nogach, nieco powyżej kostki na zewnętrznych stronach podudzia, oraz wzorzyste obręcze wokół górnych części ud. Projekt bardzo zmysłowy, doskonale ukazujący połączenie siły i subtelności.  Model ten to fantastyczny dodatek do eleganckiego stroju zarówno codziennego, jak i na wieczorową porę. Wyeksponowane kwiatowe obręcze wokół nóg, w połączeniu z krótką spódniczką bądź spodenkami, stworzą niepowtarzalną kompozycję i stylizację garderoby każdej kobiety.

🌻🌺🌻 Rajstopy ANGE

Niecodzienny model rajstop charakteryzujący się niezwykłym projektem i ogromną pomysłowością twórcy. Model Ange oplata w środkowej części podudzia nogę mocnym motywem grubej koronki, z której uwalniają się pnącza zakończone finezyjnymi kwiatami. To niezwykłe połączenie doskonale podkreśla charakter subtelnie zwracających na siebie uwagę rajstop. Powyżej oplatających łydki koronkowych obręczy, pomiędzy błądzącymi kwiatami, rajstopy zdobione są delikatnym wzorem przypominającym niewielkie gałązki, z których dopiero co na świat wydostały się drobne listki. Niezwykle pomysłowy model totalnie zmieniający codzienne oblicze nóg kobiety.

🌺🌻🌺 FLORINE

40 den RAJSTOPY , z wzorem gałązki i czerwoną różą nad kostką, na obu nogach.

Więcej inspiracji... 🌻🌺🌹 tutaj 🌹🌺🌻   

___
artykuł sponsorowany 
fot.: pixabay.com/pl/; materiały prasowe   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger