niedziela, 16 grudnia 2018

Ważne uroczystości. Jaką sukienkę wybrać?

Chrzciny, roczek, uroczystości rodzinne, wesela... Każda uroczystość ma inny charakter, a od charakteru uroczystości zależy to na jaki ubiór ostatecznie się zdecydujemy. Każda z nas chce zrobić jak najlepsze wrażenie, więc nie tylko ważny jest właściwy prezent, ale i właściwy strój. Oczywiście warto też pamiętać o tym, aby swoją kreacją nie przyćmić ubioru świętującego... 


Na ważną uroczystość idealna będzie czarna sukienka, którą przecież każda z nas ma w szafie. Wyjątkowego charakteru kreacji bez wątpienia doda koronkowa wersja małej czarnej. Będzie doskonałym rozwiązaniem podczas takich uroczystości jak chrzest czy urodziny.

Romantyczne sukienki z koronki, kobiece i tajemnicze to idealny wybór na wesele czy rocznicową randkę. Rodzinna uroczystość, ważny obiad? W takiej sytuacji dobrze wybrać delikatne, ale eleganckie sukienki z falbankami.

A jeśli wybieramy się na galę, jubileusz albo rozdanie nagród? Bez wątpienia zdecydujmy się na  długą sukienkę z lekkiego, połyskującego materiału. Kuszące rozcięcia, głębokie plecy - niezwykle atrakcyjna i bardzo szykowna, doskonale sprawdzi się podczas tak ważnych i wyjątkowych uroczystości. I koniecznie szpilki!

Wieczorne przyjęcie? Sukienki czarne albo czerwone. Idealne na wieczorne przyjęcia - dodatkowo dopasowane w pasie i rozkloszowane na dole. 

___
artykuł sponsorowany 
fot.: pixabay.com/pl/  

2 komentarze:

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger