wtorek, 18 grudnia 2018

Torebka na Święta? Taaak!

Chyba każda z nas zna zasadę dotyczącą oficjalnych czy wieczorowych spotkań. W przypadku kiedy mamy na sobie suknię balową, wieczorową – unikamy zakładania torebki, która będzie zwieszać z ramion, bo popsuje efekt, a przecież na tym nam nie zależy. Na tego rodzaju spotkaniach sprawdzają się idealnie torebki z cekinami, koralikowe i lakierowane. 


Wybór torebki wydaje się łatwy, ale do czasu kiedy nie musimy jej wybrać 😊 Każda z nas co jakiś czas staje przed tym wyzwaniem i lepiej lub gorzej sobie wtedy radzimy. Dobrze więc poznać kilka ogólnych zasad, które przydadzą się w sklepie. Po pierwsze określamy na jaką okazję szukamy torebki. W przypadku oficjalnych spotkań czy wieczornych wyjść króluje zasada, że im późniejsza pora tym torebka mniejsza. 

Kolejną zasadą, jest wybór torebki do koloru stroju i stylu. Kolor torebki nie musi być idealny jak kolor butów, ale może ona odegrać rolę pięknego akcentu. Czarna torebka oczywiście pasuje do większości stylizacji i kreacji, bez względu na okoliczności, ale tam gdzie możemy – zaszalejmy z wyborem torebki, która nie tylko nas zachwyci.


Pamiętajmy również o tym, że w przypadku spotkań oficjalnych obowiązuje zasada odpowiedniego ubioru. Sukienki, spódnice powinny mieć odpowiednią długość, nie mogą być zbyt krótkie – mimo, że właśnie takie możemy zakładać na co dzień. Odpowiednia długość sukienki w przypadku spotkań oficjalnych to tuż przez/za kolano.

I na koniec pamiętajmy, że im drobniejsze jesteśmy – powinniśmy decydować się raczej na torebki mniejsze rozmiarowo i mniej zdobne. Na torebki większe i bardziej bogato zdobione mogą pozwolić sobie panie wyższe.

🎁🎄 Znajdź swoją torebkę na święta tutaj 👜🎄

___
artykuł sponsorowany 
fot.: pixabay.com/pl/; materiały prasowe   

2 komentarze:

  1. Torebka na święta jak najbardziej na tak! Piękna jest;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Torebka nie tylko z okazji Świąt, ale i bez okazji to zawsze prezent, który nas ucieszy :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger