czwartek, 25 lipca 2019

Indywidualizm i oryginalność - Linia Classic

Indywidualizm i oryginalność - tak w skrócie można scharakteryzować Linię Classic od Surge Polonia. Odzież z tej linii przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy nie boją się utożsamiać ze swoim krajem. Produkty wykonane bardzo starannie + nowoczesny design sprawiają, że w koszulkach z Linii Classic wyróżnimy się z tłumu. 


Jakiś czas temu pisałam o produktach z Linii Sport, którymi byłam zachwycona. Podobnie jest w przypadku produktów z Linii Classic. Koszulki nie tylko wykonane są z dbałością o najmniejszy szczegół, ale przede wszystkim dają gwarancję wysokiego komfortu użytkowania. Kilka tygodni temu, zanim wyszłam na scenę, by prowadzić Festiwal *Ulica Smaków* w Koszalinie - miałam na sobie koszulkę patriotyczną Żołnierze Wyklęci. Jest bardzo elegancka!


Kim byli Żołnierze Wyklęci? 

Byli żołnierzami polskiego powojennego podziemia niepodległościowego i antykomunistycznego, którzy stawiali opór sowietyzacji Polski i podporządkowaniu jej ZSRR. Walcząc z siłami nowego agresora, musieli zmierzyć się z ogromną, wymierzoną w nich propagandą Polski Ludowej, która nazywała ich "bandami reakcyjnego podziemia". Z kolei osoby działające w antykomunistycznych organizacjach i oddziałach zbrojnych, które znalazły się w kartotekach aparatu bezpieczeństwa, określono mianem "wrogów ludu". Mobilizacja i walka Żołnierzy Wyklętych była pierwszym odruchem samoobrony społeczeństwa polskiego przeciwko sowieckiej agresji i narzuconym siłą władzom komunistycznym, ale też przykładem najliczniejszej antykomunistycznej konspiracji zbrojnej w skali europejskiej, obejmującej teren całej Polski, w tym także utracone na rzecz Związku Sowieckiego Kresy Wschodnie II RP.
(Źródło: prezydent.pl).

Za kilkanaście dni będziemy uczestniczyć w pięknym koncercie na Pl. Piłsudskiego w Warszawie. 75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego to doskonała okazja by założyć swoją koszulkę, dzięki której w szczególny sposób pokażemy przywiązanie do naszego kraju i bliskich nam wszystkim wartości. Bardzo ładne są koszulki z Godłem Polski. W sklepie internetowym Surge Polonia na uwagę zasługują również naklejki winylowe Polska Walcząca, oraz etui na telefon


Zainspiruj się Linią Classic ✌ 
___
Produkt ze zdjecia:
👉 Koszulka Żołnierze Wyklęci dostępna tutaj.

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne iwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger