wtorek, 2 lipca 2019

Piękny biust w dużym rozmiarze

Piękna w rozmiarze puls size „Jesteś piękna” – ile to razy w ciągu tygodnia słyszymy taki komplement? Jedne z nas podziękują, ale są przekonane, że nie jest to prawda. A inne? Z uśmiechem odpowiedzą: „Dziękuję, wiem”. Piękno jest w nas, bez znaczenia, czy nosimy rozmiar 36 czy 48. Czy jesteśmy „gwiazdą” instagrama czy żyjemy w wiosce gdzieś na Podhalu... 


Żadna z nas nie jest doskonałą tylko dlatego, że ma blond włosy i 177 cm wzrostu. Nie ma szablonu, który jest gwarancją tego, że już jesteśmy piękne. Na portalach społecznościowych niemalże każdego dnia widzimy „piękne” kobiety o „idealnych kształtach”, ale niech każda z nas odpowie sobie sama, czym jest piękno... Czy naprawdę trzeba powiększać biust, usta by być bardziej kobiecą? Różnimy się nie tylko kolorem włosów i oczu, ale i (na szczęście!) rozmiarami.


Każda z nas ma swój własny styl. A najpiękniejsze jest to, że zawsze możemy pięknie wyglądać – w sklepach nie brakuje produktów, które przeznaczone są dla pań o większych rozmiarach. Dla tych z nas, które mają mniejszy biust odpowiednie będą biustonosze typu push up – powiększają biust nawet o 2 rozmiary. A piękne, koronkowe, prześwitujące – wręcz stworzone są dla pań, o większym biuście. Plusów dużego biustu jest więcej, bo zobaczmy nawet, że każdy dekolt (okrągły, w serek) będzie dobrze wyglądał. Najważniejsze jest to, aby biustonosz był dobrze dobrany, byśmy czuły się komfortowo w bieliźnie. Poza pięknymi koronkowymi biustonoszami, dla kobiet o dużym biuście dobrym wyborem będą też te o zabudowanych miseczkach i szerokich ramiączkach.


Wszystkie modele, które ładnie zbierają piersi i je podtrzymują to również dobry wybór. Najważniejsze jest, by obwód w biustonoszu był dobrze dobrany, czyli: idealnie przylegać do ciała i być stabilny. Panie, które noszą rozmiar większy niż D zwykle mają problem z wyborem odpowiedniej bielizny.


Nieodpowiednio dobrany biustonosz powoduje dyskomfort, źle wpływa na wygląd piersi i bardzo często powoduje również bóle kręgosłupa. Mitem jest, że biustonosze o większych rozmiarach są nudne i mało atrakcyjne. Znajdź swój nowy, atrakcyjny i ulubiony biustonosz z LupoLine 💖

___
Produkty ze zdjęcia:
🌻 Wiosenny kolorowy model z najnowszej kolekcji, dostępny tutaj 💥
🌻 Model z koronki dostępny tutaj 💥

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger