poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Biało - złota urocza torebka

Od kilku lat zachwycam się torebkami VeraPelle - są piękne, praktyczne i eleganckie. Ładna torebka to miły prezent nie tylko dla nas samych, ale również i dla ważnej dla nas kobiety... Dla mnie liczy się też przede wszystkim jakość - a VeraPelle to miejsce, w którym najbardziej wymagające kobiety znajdą coś dla siebie. To gwarantuję ☺ 


archiwum prywatne 

Z pewnością wiele z nas ma duuużo torebek - w końcu jesteśmy kobietami, uwielbiamy kupować, uwielbiamy szukać "perełek" 💞🌹☺ Z nowości zawsze spodoba nam się nie jedna piękna torebka, ale czasem i w promocji można znaleźć śliczną torebkę. W tym sezonie popularnością cieszą się torebki z zapięciem w kształcie pszczoły. Są urocze, eleganckie, dostępne w różnych kolorach i modelach. 


archiwum prywatne 

Biała włoska skórzana listonoszka - chociaż ma pasek o długości max. 116 cm - nadaje się do noszenia w ręku. Torebka ma główną przegrodę i dodatkową kieszeń - na zamek błyskawiczny. To duża zaleta jeśli nosimy przy sobie karty bądź ważne dokumenty. Bez wątpienia - uroku torebce dodaje klapa z ozdobnym zapięciem w kształcie pszczoły. Wcześniej raczej bym się nie zdecydowała na taką torebkę, ale to śliczne cudo sprawdza się nie tylko podczas wyjść na spacer czy spotkań na kawę i ciastko... ☺ 


archiwum prywatne 

Śnieżna biel w połączeniu z okuciem złotej barwy prezentuje się wyśmienicie - o wiele bardziej na żywo niż na zdjęciach, niestety. Włoska torebka skórzana to wspaniały dodatek do wielu stylizacji, również tych codziennych. U mnie świetnie sprawdziła się podczas protestów rolników. Jako, że podczas protestów jestem w pracy - w torebce zmieściłam wszystko to, co było mi niezbędne do wykonywania pracy. 


archiwum prywatne 

Warto pamiętać, że torebki, które wykonane są ze skóry - są odporne na ścieranie i zarysowania. Dzięki czemu posłużą nam nie tylko przez kilka sezonów, ale i kilka lat. Listonoszki pasują do stylizacji sportowych, więc doskonale sprawdzą się też podczas wakacyjnych wyjazdów, kiedy zmienimy szpilki na na przykład obuwie sportowe 😎 Kolejną zaletą torebek listonoszek jest to, że są one modne w każdym sezonie. 

Zainspiruj się... 👜


💌

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger