sobota, 19 sierpnia 2017

Przedluzanie rzes. Fakty i mity 😊

Zwykle zanim zdecydujemy się na jakąś usługę - czytamy, szukamy informacji czy rzeczywiście jest taka skuteczna, bezbolesna, czy naprawdę przynosi efekty... Tak było ze mną w tamtym roku, kiedy po raz pierwszy chciałam skorzystać z usługi przedłużania rzęs 😊 W końcu się  zdecydowałam. Trafiłam do najlepszego miejsca pod słońcem - Salon Urody Elegante w Warszawie 💖 Profesjonalizm pod każdym względem!


Dla tych, które może zastanawiacie się jak to jest z tym przedluzaniem rzęs - przygotowałam dziś fakty i mity 😉 Rozmawiam z właścicielką Salonu - Kamilą Żbikowską.

Doklejone, sztuczne rzęsy powodują wypadanie naszych, naturalnych rzęs? 

MIT. Przedłużone rzęsy nie powodują wypadania naszych rzęs, ponieważ rzęsa ma cykl życiowy – w ostatniej fazie wypada, a w jej miejsce wyrasta nowa rzęsa. Odpowiednio dobrana oraz doklejona rzęsa nie obciąża naszych naturalnych rzęs.

Przedłużanie rzęs jest bezpieczne?

FAKT. Jeśli pracujemy na profesjonalnych produktach, mamy profesjonalną stylistkę rzęs – przedłużanie rzęs jest bezpieczne.

Przedłużone rzęsy są niewygodne w noszeniu?  

MIT. Prawidłowo wykonana aplikacja nie sprawia żadnego dyskomfortu. Prawidłowo dobranych rzęs nie czujemy, nie widzimy. Można pokusić się o stwierdzenie, że zabieg przedłużania rzęs uzależnia :)

Sztuczne rzęsy należy uzupełniać? 

FAKT. Jeśli chcemy utrzymać efekt to musimy uzupełniać rzęsy ok. 3 – 4 tygodnie.

Przedłużanie rzęs niszczy nasze naturalne rzęsy?

MIT. Nie jest to prawda, ponieważ kiedy wypadnie nam sztuczna rzęsa, która przyklejona jest do naszej naturalnej rzęsy – w jej miejsce wyrośnie nowa, zdrowa. Jeśli zdejmiemy rzęsy po dłuższym czasie – nasze rzęsy mogą być delikatnie osłabione. Natomiast najlepiej jest wtedy poczekać, aż wszystkie rzęsy wymienią się.

Przedłużanych rzęs nie musimy malować?

MIT. Malować można, ale tuszami na bazie wody. Trzeba szukać w drogerii specjalnych tuszów do rzęs przedłużanych. Jeśli rzęsy uzupełniane są systematycznie – nie ma potrzeby ich malowania.

Rzęsy wypadają przez to, że są przedłużone?

MIT. Wypadają, ponieważ taki jest ich cykl życiowy.

Nie można wykonać zabiegu przedłużania rzęs u kobiet, które noszą soczewki?

MIT. Nie ma przeciwwskazań.

Sztuczne rzęsy po przedłużania nie powinny mieć kontaktu z wodą przez ok 2 godziny?

FAKT. Najlepiej unikać kontaktu z wodą przez 24 godziny.

Przedłużone rzęsy można łatwo rozpoznać?

Zależy od metody oraz rodzaju rzęs. Im bardziej naturalna metoda, długość oraz grubość rzęs – tym trudniej rozpoznać ich sztuczność. Można wykonać aplikację z bardzo naturalnym efektem. Wówczas ciężko jest rozpoznać czy rzęsy są naturalne czy sztuczne. Jeśli klientka życzy sobie wyraziste, dłuższe rzęsy czy bardziej podkręcanie – będą one widoczne i rozpoznawalne nie tylko dla profesjonalistek.


Przedłużanie rzęs naprawdę uzależnia 😊 spróbujesz raz - będziesz przedłużać przez kilka miesięcy 😉 A Wy czego najbardziej się obawiałyście przed skorzyataniem z usługi? 😉🌹

___
Źródło: veronique  
Fot.: archiwum prywatne 

6 komentarzy:

 1. Ja nigdy nie przedłużałam rzęs i nie zamierzam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie w przedłużonych rzęsach jest nasza siła 🌺💪💪

   Usuń
 2. Fakt to bardzo uzależnia, raz się już raz spróbuje to chce się już zostać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaak! Też chciałam przedłużyć tylko raz, a trwało to prawie rok... 😎

   Usuń
 3. Planuję przedłużyć rzęsy i Twój post jeszcze bardziej przekonał mnie do tego zabiegu. Dziękuję za to,że zrobiłaś to w tak profesjonalny sposób :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Karolino 😊 masz już umówiony termin na usługę? 🌺

   Usuń

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger