piątek, 15 września 2017

[WYWIAD] Karykatury. Swietny pomysl na... ?

Ile to razy zastanawiamy się co komuś kupić, co podarować, aby bliska nam osoba była zawodowolna? Propozycji jest całe mnóstwo, ale może warto odstawić tradycyjne prezenty - książka, filiżanka czy karnet do spa - na coś nietypowego jak np. Karykatura? 


Bartosz Sołgała - karykaturzysta opowiada o co chodzi 😊

Karykatury i portrety to jedne z rzeczy jakie proponujemy. Malujemy murale, indoor też, ale i obrazy, również na zamówienie. W aktualnym momencie mamy zlecenie obrazów olejnych, pejzarze ze wspomnień dzieciństwa - ze starych czarnobiałych zdjęć. Zdarzają się sentymentalni klienci 😊 

Inspiracja 😎

Agnieszka Paczulska - artystka plastyczka, kończyła liceum plastyczne. Inspirację bierzemy ze świata, bo jest piękny! Druga sprawa to robić to, co się kocha, do czego "jesteśmy stworzeni". Nie ma rzeczy trudnych dla takiego talentu 😊 Uwielbiam patrzeć jak Agnieszka tworzy... Kiedyś, kiedy akurat miała wenę - nie miała przy siebie pędzli, ale namalowała widok ze zdjęcia, z naszych wakacji - wałkiem malarskim. Widok ten wisi w naszym mieszkaniu.

Klienci vs oczekiwania 😎

Klienci najczęściej mają swoje oczekiwania. Np. kolega jest rowerzystą, jest "modnisiem"... ale z reguły wszyscy i tak zdają się na artystę. Agnieszka stara się w swojej twórczości nie przesadzać i raczej swym stylem idzie bardziej w delikatną stronę portrtu niż ostrej karykatury.


Łaskawa w rysunkach 😎

Kiedy rysujemy na weselach, a jest nas wtedy kilku karykaturzystów - to właśnie największa kolejka jest do Agnieszki, bo jest ona łaskawa w swych rysunkach 😊 Szczególnie panie chętniej ustawiają się w kolejkę.

Karykatura - prezent na...? 😎

To może być prezent na każdą okazję - walentynki, pod choinkę, urodziny, może być to atrakcja na imprezę firmową.  W godzinę można - co dla mnie było kiedyś niewyobrażalne - narysować 8-10 osób.

To jak, zdecydujecie się również na karykaturę jako prezent? 😊 a może już wcześniej mieliście coś wspólnego z karykaturzystami? 😎

Zapraszam na:
👉 http://paczuskadesign.pl/
👉 https://m.facebook.com/wall4alleu-560638137432874/

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum autorów 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger