sobota, 9 września 2017

Minal miesiac! 🎉🎉🎉

Kochani,

To właśnie dziś mija miesiąc odkąd ogłosiłam "fejsbukowemu" światu, że zaczynam pisać bloga.


Co prawda założylam go kilka miesięcy temu, ale aktywnie działam właśnie od 9 sierpnia. Data nie jest przypadkowa...Co się wydarzyło? 

Przede wszystkim poznałam co to znaczy pisać bloga, o co w tym chodzi. Chociaż wcześniej przez blisko rok broniłam się przed założeniem własnego bloga - dziś chcę podziękować moim Przyjaciółkom, które często się pytały jak sprawy z blogiem i pisaniem 😉 I tak oto powstała *Niedoskonala-ja* 😊

Poza tym poznałam wspaniałe osoby, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, porad i przeczytałam kilkanaście recenzji książek, które zamierzam kupić 📚 - w sensie nie recenzje kupić, a książki 😎 Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy mi zaufali i mimo, że blog miał coś ponad 3.000 odsłon - zdecydowali się na współpracę! 🌹🎁 Jest to dla mnie bardzo ważne.

Miesiąc systematycznego pisania i aktywności pokazuje, że ma to sens 😊 A kiedy patrzę na statystyki... Jestem wdzięczna za odwiedziny 🌹 Dziekuje też za komentarze i dobre słowa 😊Wszystkim dziękuję za ten piękny miesiąc współpracy - niech on trwa nadal!

Cudownego wieczoru! 🌹🌼🌺💋

___
Fot.: pixabay.com/pl; archiwum prywatne   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger