piątek, 24 listopada 2017

Jesli jesien... to Retix!

Nie lubię jesieni i zimy, ale mają one przynajmniej jeden plus za to, że właśnie w chłodniejszych miesiącach można wykonać zabiegi, które... po prostu, są dają zadowalające efekty...  Jednym z moich ulubionych zabiegów jest nieoceniony Retix C 💖 


Jeśli regularnie korzystamy z zabiegów w salonach urody wiemy też doskonale, że są i takie zabiegi, których nie można wykonać latem. Wraz z nadejściem jesieni i chłodniejszych miesięcy możemy znowu planować serię zabiegów, które tak lubimy, a które wykonywać można tylko przez jesień i zimę. Do takich zabiegów bez wątpienia należy Retix C – znana i lubiana terapia odmładzająca i odbudowująca skórę twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg Xylogic Retix C to złuszczanie naskórka kwasami. Bazą produktu jest Acticell 40% - uznawany za najskuteczniejszy kompleks składników w walce ze starzeniem się skóry.

Czy Retix C jest dla mnie?

Wskazań do zastosowania zabiegu jest kilka, należą do nich m. in.: przebarwienia, rozstępy, rozszerzone pory, zmarszczki, widoczne starzenie się i wiotkość skóry, ale także kiedy nasza skóra jest sucha i matowa – możemy skorzystać z zabiegu.

Zabieg. Jak to wygląda?

Zabieg jest bezbolesny, trwa nie dłużej jak godzinę. Składa się z kilku etapów: oczyszczenie i odtłuszczenie skóry, nałożenie serum z aktywnymi substancjami oraz maska. Dokładne wmasowanie produktów to w zasadzie koniec zabiegu, ale niezupełnie – ponieważ substancje te skóra wchłania aż do ośmiu godzin! Jeśli więc umawiamy się na zabieg w godzinach popołudniowych – najlepiej jest nastawić sobie budzik aby nie przekroczyć czasu. Oczywiście, jeśli chcemy uzyskać trwalsze efekty – dobrze jest powtórzyć zabieg czy nawet wykonać serię zabiegów – w odpowiednim czasie. Pierwsze efekty widoczne są niemal natychmiast.

W domu...

Zanim jednak będziemy planować kolejne daty zabiegu – wracamy do domu z naszą maską, która zmywamy samodzielnie po ośmiu godzinach. Po 2 – 3 dniach skóra twarzy zaczyna się zmieniać – staje się bardziej czerwona. Zaczyna się proces złuszczania naskórka. Proces ten trwa kilka dni, również intensywność złuszczania jest różna – u jednych skóra odchodzi dużymi płatami, u innych – prawie złuszcza się niewidocznie. Lepiej też nie „pomagać” skórze odchodzić, ponieważ przez to mogą powstać widoczne plamki. Pierwszy zabieg i pierwsze złuszczanie mogą nas trochę niepokoić, ale jeśli za big jest wykonany profesjonalnie – efekty zauważymy bez względu na to, czy złuszczanie było mało widoczne czy intensywne.

Po serii zabiegów...

Jeśli zdecydujemy się na serię zabiegów nie tylko my, ale i ludzie z naszego otoczenia zauważą, że skóra naszej twarzy jest widocznie odmłodzona. W związku z tym, że Retix C zalecany jest także na przebarwienia, które są chyba najczęstszym problemem naszego wieku – po wykonaniu już pierwszego zabiegu – rozjaśnia przebarwienia, plamy na skórze. Poza tym skóra jest oczyszczona, nawilżona i głęboko odżywiona. Dodatkowo zmarszczki stają się spłycone, rozstępy – wygładzone, a naturalna bariera ochronna skóry – wzmocniona.

___
Źródło: magazynfamilia.pl 
Fot.: pixabay.com/pl  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger