czwartek, 7 lutego 2019

Bądź Królową nocy!

Z pewnością nie każda z nas może sobie pozwolić na komfort jakim jest chodzenie w piżamie do późnych godzin popołudniowych. Pytanie oczywiście o to jaka to jest piżama i czy przypadkiem pierwszą myślą po przebudzeniu nie jest to, aby się ubrać 😉 ale ale... jeśli już zdarzają się takie dni - chcemy przecież nawet w piżamie wyglądać dostojnie i elegancko! 


Niezależnie od tego, czy decydujemy się na piżamkę czy koszulę nocną - chcemy wyglądać w niej pięknie, bo takie jesteśmy. Nie bójmy się być atrakcyjne tylko w ciągu dnia! Z produktami od Bohomoss to możliwe!

Śliczne i z przytulnego matrialu piżamki sprawiają, że czujemy się wyjątkowe. Oczywiście wraz ze zbliżającymi się walentynkami - numerem jeden jest ognista czerwień. Piżamka w tym kolorze to świetny prezent dla kobiety pewnej siebie.


Komplecikowi elegancji dodaje ściągacz w pasie. Top, na delikatnych ramiączkach jest pięknie zdobiony haftem. A spodenki... cóż - uwodzicielskie i kuszące. Z kokardką na środku, która jeszcze bardziej dodaje romantycznego nastroju...   

Komplecik jest przeuroczy i bardzo wygodny. Zakochasz się w nim od pierwszego założenia! 💖 I za każdym razem kiedy będziesz widziała się w lustrze - będziesz widziała piękno!

Która z nas nie lubi dostawać prezentów? Komplecik ładnej i eleganckiej bielizny to prezent, który spodoba się każdej kobiecie. A eleganckie piżamki to prezent, który zachwyci nawet najbardziej wymagającą!

I uwaga! 

Jeśli zdecydujesz się na kupienie piżamki - do 13 lutego na wszystkie modele dostaniesz rabat aż -20% !!! 💖 Czy to nie jest wspaniała wiadomość? 🎁

👑 Nie czekaj już dłużej! 👑 
Znajdź swój ideał, Nocna Królowo i kliknij 👑

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger