czwartek, 28 lutego 2019

Fotoprezenty, które zachwycą

Kilkukrotnie pisałam o tym jak ważne jest dbanie o relacje z tymi, których kochamy. Doskonale wiemy też, że jeśli czymś kogoś obdarowujemy – nie powinniśmy oczekiwać wzajemności, gdyż jest to wyraz naszej wdzięczności za obecność, życzliwość, wsparcie... 


Oprócz wspólnego spędzania czasu na przykład na siłowni, jest kilka innych sposobów na umacnianie więzi. Dla nas – kobiet, idealnym popołudniem będzie dzień w SPA czy zakupy, a przy tym „oderwanie się” od spraw bieżących chociaż na chwilkę. Są też i takie sposoby wyrażenia wdzięczności za przyjaźń, które nie skończą się wraz z mijającym dniem. Jednym z prezentów, które ucieszą osobę, którą chcemy obdarować są modne ostatnio fotoprezenty.

Dzięki współpracy z Uwolnij Kolory miałam przyjemność przekonać się o jakości produktów, które proponują. Fotoobraz, na który możemy wybrać dowolne zdjęcie – jest wykonany bardzo starannie, ale to wysoka jakość produktu jest dla mnie numerem jeden. Od nas zależy jaki format i kształt wybierzmy – nie jest to narzucone z góry, ale w razie pytań – kontakt z klientem na sześć z plusem 😊 Fotoobraz doda świeżości w salonie czy w pokoju, jest idealnym uzupełnieniem kompozycji i wystroju każdego mieszkania. Poza tym taki fotoprezent to doskonały prezent dla Babci i Dziadka, na którym zostanie uwiecznione zdjęcie z wnuczętami. Jest też pięknym prezentem dla nowożeńców! 

Tysiące wzorów i doskonała jakość produktu sprawia, że Uwolnij Kolory to firma, którą polecam do wykonania produktów w postaci fotoprezentów. Ogromnym plusem jest czas realizacji. Poza fotoobrazami, którymi jestem zachwycona - firma oferuje również fotoksiążki, fotokalendarze czy fotokubki.
Pamiętajmy, że nie warto czekać na specjalną okazję, aby naszym bliskim powiedzieć, że są dla nas ważni. Dziś jest odpowiedni dzień, aby sprawić komuś radość, a przecież nie ma nic piękniejszego od uśmiechu kogoś, kogo kochamy i kto jest dla nas ważny.  

Nie masz pomysłu na foto – prezent? Zainspiruj się!

___
artykuł sponsorowany 
fot.: materiały prasowe 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger