wtorek, 10 września 2019

Personalizowana torebka? Tak!

Jeszcze kilka lat temu nawet przez myśl mi nie przeszło, że kiedykolwiek jakiś produkt zostanie stworzony specjalnie dla mnie, co więcej - będzie podpisany, że jest mój 😊 Niemożliwe? Nie z Fabiola - producentem ręcznie robionych torebek 💖 Są tak piękne i wyjątkowe, że zachwycają wszystkich wokół! 


Kto by pomyślał, że same możemy decydować nie tylko o modelu torebki, ale też o kolorze okuć, pasku a nawet o kolorze podszewki. Istne szaleństwo! A przy tym niesamowite uczucie tworzenia swojej nowej, ulubionej torebki.

Wybór jest bardzo, bardzo duży, bo aż w ponad 60 modelach torebek. Torebki skórzane to oczywiście gwarancja tego, że będą z nami więcej jak jeden sezon. A która z nas nie lubi kupić nowej torebki, zwłaszcza, że okazji by ją założyć jest bardzo dużo 😊 Sama bardzo chętnie je zmieniam, chociaż mam kilka swoich ulubionych 😊 Torebki, które powstają w Pracowni Fabiola są przeznaczone na różne okazje - od małych, przez średnie, aż do dużych torebek, które będą doskonałym wyborem podczas podróży, kiedy to chcemy mieć przy sobie wszystko, co niezbędne, no chyba, że zabieramy walizkę! 😎


Ogromnym plusem jest personalizacja! Muszę przyznać, że bardzo byłam zaskoczona, że na torebce mogą być moje inicjały czy imię. A jednak! Bardzo polecam torebki od Fabiola, bo dają dużo radości! Ponadto, są doskonałym prezentem dla kobiet, które są dla nas ważne - mamy, babci, przyjaciółki. Nie czekajmy na jakieś specjalne okazje, by powiedzieć komuś, że jest dla nas ważny! I nie czekajmy długo - wystarczająco wyczekamy się na torebkę, którą same stworzymy 😊 już dziś warto znaleźć czas, by stworzyć swoją nową torebkę, którą będziemy chętnie nosić 💖

Zainspiruj się z Fabiola! 💖 

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

2 komentarze:

  1. Bardzo ładna jest ta torebka :) O pracowni Fabiola jeszcze nie słyszałam :) Ogólnie to bardzo lubię personalizowane produkty :)
    buziaki

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger