środa, 11 grudnia 2019

A może czarny kombinezon?

Nigdy nie sądziłam, że kiedyś dobrowolnie zamienię sukienki na kombinezon, ale stało się 😊 Jednoczęściowy kombinezon z rękawem 3/4 i ozdobnym zamkiem jest bardzo praktyczny, a do tego - elegancki. Pasuje na różne okazje - nie tylko na spotkanie ze znajomymi, ale także na bardziej oficjalne wyjścia. 


Kombinezon jest bardzo wygodny, bo uszyty z bardzo dobrego gatunku dzianiny wiskozowej, która jest odporna na mechacenie się - piszę o tym dlatego, że kombinezon zakładam dość często i nie widzę żadnych zmian. Cały czas jakość kombinezonu jest bardzo dobra. Czasami właśnie wydaje nam się, że zaoszczędzimy kiedy kupimy tańszy  produkt, ale czy posłuży nam przez naprawdę długi czas? 


Aż dziwne, ale kiedy mam do wyboru sukienkę a kombinezon - wybieram opcję numer dwa. Jeszcze z dwa miesięce temu byłoby to wręcz nierealne 😊 Muszę też przyznać, że lekko zbluzowana góra kombinezonu skutecznie maskuje mankamenty sylwetki, wyszczupla.     Jeśli któraś z Was nie jest przekonana co do kupienia kombinezonu - zachęcam, by wyzbyć się obaw 😉 Też nie byłam przekonana, ale zaryzykowałam i dziś już nie wyobrażam sobie by w szafie nie było dla miejsca na kombinezon 😊 


A może właśnie w kombinezonie usiądziemy przy wigilijnym stole?
Więcej inspiracji tutaj 🎁🎄

___
artykuł sponsorowany 
fot.: pixabay.com/pl/; archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger