poniedziałek, 9 grudnia 2019

Moja mała torebeczka

O torebkach już pisałam wcześniej, bo wiadomo - która z nas ma ich wystarczająco?  Zwłaszcza, że co chwilę widzimy nowe modele! 😊 Zawsze jest "jakaś" okazja by kupić nową torebkę... Już od jakiegoś czasu zdecydowanie wybieram te mniejsze modele torebek damskich, które są bardziej praktyczne - nie zawsze muszę mieć przy sobie tablet 😎


Niedawno dostałam śliczną, małą torebkę, która mnie po prostu zauroczyła. Torebeczki damskie chyba mają taką moc! W związku z tym, że w ciągu tygodnia mam kilka wywiadów - bardzo chętnie wybieram właśnie tę małą, elegancką torebkę. Jest doskonałym dopełnieniem stylizacji. Pasuje zarówno do płaszcza i muszkieterek, ale ładnie wygląda w połączeniu kurki i botków.  


Kilka tygodni temu udzieliłam wywiadu dla Obcasy Podlasia, pod tytułem: Kocham żyć! Kochani, bardzo Was zachęcam by nie czekać na "odpowiedni moment", bo mimo tego, że życie jest piękne i cudowne - czasami po prostu możemy nie zdążyć wyrazić komuś naszej wdzięczności, miłości... Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia - nie odkładajmy przede wszystkim MIŁOŚCI na później. Nawet najdrobniejszy prezent - dany od serca - będzie bardzo ważny. 


Każda z nas ma przy sobie wspaniałe kobiety, które są z pewnością nieocenionym wsparciem, bez których życia sobie nie wyobrażamy. Nie ma na co czekać - trzeba działać, i wyrażeniu wdzięczności i miłości pomóc 💖 Piękna czarna listonoszka sprawdzi się doskonale nie tylko podczas spacerów, ale i wyjazdów... 👜  Zainspiruj się i spraw piękną torebkę kobietcie, która jest dla Ciebie ważna!    

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger