wtorek, 3 sierpnia 2021

AMKIRI. Pachnące tatuaże

AMKIRI to nowość na rynku Beauty i absolutna rewolucja na skalę światową! Teraz możesz pokazać zapach i dzięki niemu wyrazić, co czujesz oraz w jakim jesteś nastroju! AMKIRI to jedyne na świecie, opatentowane perfumy w formie atramentu, umożliwiające stworzenie tymczasowego tatuażu. Ponad 200 wzorów, energetyzujący zapach unisex, którego nikt nie zapomni!

materiały prasowe 

Produkt jest w pełni wegański oraz cruelty free. Nie zawiera alkoholu. Zapach utrzymuje się do 12h, a wzór nawet do 72h! Najlepsza część? Zmywasz go wodą z mydłem lub płynem micelarnym i malujesz od nowa! Dzięki AMKIRI możesz wesprzeć ideę, równość płci, pokazać to, co czujesz lub po prostu stworzyć piękny, inspirujący dodatek do Twojej stylizacji. Jeżeli prawdziwy tatuaż z jakichś powodów był dla Ciebie do tej pory nieosiągalny - bałaś się lub po prostu nie możesz go zrobić - AMKIRI jest produktem właśnie dla Ciebie! Olśnij i zaskocz wszystkich!

materiały prasowe 

To unikalny i opatentowany produkt. Zapach jest trwały i pachnie minimum 12 godzin, a sam tatuaż utrzymuje się nawet do 72 godzin!  

archiwum prywatne 

Idea kampanii AMKIRI:

Za często skupiamy się na tym jak wiele nas różni. Wyznanie, orientacja seksualna, narodowość, budowa ciała, kolor skóry, to wszystko różnice między nami, które potrafią prowadzić do wykluczenia, podziału, a czasem nawet nienawiści. Jesteśmy różni, ale wszyscy mam coś wspólnego - ciało. Bez względu na to jakiego jest koloru, możemy się nim cieszyć i użyć go jako środka przekazu. 

Poznaj wyjątkowy świat AMKIRI i zainspiruj się! 😎

___
Źródło: artykuł sponsorowany 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger