poniedziałek, 27 września 2021

Piękno zamknięte w ramach

Jeżdżę sobie po naszym pięknym kraju i spotykam się z różnymi ludźmi. Obserwuję tych, których widzę w restauracji i w pociągu. Przyglądam się temu, co widzę na ulicy czy podczas małego odpoczynku na ławce nad Wisłą i czasami po prostu przecieram oczy z niedowierzania, bo nie mogę  uwierzyć w to, co widzę. Zasnatawiam się w którą stronę to wszystko zmierza... Wszystko rozumiem, że można mieć (a nawet chyba wskazane 😜) swój styl, ale moje Drogie - nie dajmy się zmanipulować, że piękno jest idealne - co widzimy niemalże na każdej reklamie. Która z nas ma tak piękną, jędrną skórę i "doskonałą" figurę, jak panie z reklam? 

pixabay.com/pl/

Nigdy nie przerabiałam zdjęć, nie nakładałam żadnych upiększeń, bo po pierwsze nie znam się na tym, a po drugie uważam, że nie ma to sensu. Piękno to coś, co jest w nas. Nic nam go nie da, jeśli nie odkryjemy go w sobie. To nie jest jak ze skanowaniem kodu w autobusie czy przy wejściu do metra - musimy się wpisać w jakieś ramy. Każda z nas jest piękna i wyjątkowa! Nie musimy sobie na siłę tego udowadniać, bo piękno to coś ponad. To niesamowita wewnętrzna siła! 🍀💛🌷

Każdej kobiecie życzę radości i satysfakcji z odkrywania swojej kobiecości i piękna. Nie dajmy się wpisać w żadne ramy, bo piękno jest w nas! 💛 Nie zapominajmy o tym..  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger