środa, 8 września 2021

[WYWIAD] Naturalna Świeca - jak to się zaczęło?

Kochani, publikuję wywiad z Olą Wiecką - założycielką marki 💛 Naturalna Świeca 💛 o świecach już pisałam, są cudowne - mają tak piękny zapach, że trudno wokół nich przejść obojętnie... Z pewnością wprowadzą cudny zapach do całego mieszkania...   

naturalnaswieca.pl

Skąd pomysł na Naturalną Świecę? 

Pracowałam kilka lat w korporacji. Ważny dla mnie był relaks i wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Zawsze w tym czasie były dookoła mnie świeczki. Powoli zmieniałam swoje życie na bardziej ekologiczne dlatego, zaczęłam szukać naturalnego odpowiednika parafiny. W taki sposób powstały pierwsze produkty, które później pojawiały się u moich znajomych, którzy chętnie jak ja otaczają się świecami i szukają pogłębienia relaksu.

Co się przyczyniło do tego, że założyłaś firmę?

Pewnego dnia przyszła pandemia, a w mojej pracy nastąpiła redukcja etatów. Zostałam bez pracy, jednak miałam swoją pasję oraz już wtedy sporo klientek. Chwilę popłakałam w poduszkę, a następnie poszłam rejestrować firmę. W sierpniu obchodziłam pierwszą rocznicę.

A co było najtrudniejsze? 

Najtrudniejsze jest wyjście ze strefy komfortu i podejmowanie trudnych biznesowych decyzji. Posiadanie własnej firmy to trudna codzienna praca, ale uwielbiam ją.

naturalnaswieca.pl

Gdzie szukasz inspiracji? 

Inspiracji szukam w naturze. Przynajmniej kilka razy w tygodniu jestem w lesie, na łące lub nad jeziorem. Każda pora roku oraz dnia pokazuje mi zmiany w naturze. Dzięki nim powstają zapachy na różne okazje.

Jakie są największe wyzwania?

W prowadzeniu firmy najtrudniejsze są przepisy prawne. Trudno było połączyć małą produkcję z gwarancją bezpieczeństwa. Na szczęście udaje mi się to idealnie 😊

naturalnaswieca.pl

A jakie świece można u Ciebie zamówić?

W swoim asortymencie przed wszystkim mam świece sojowe. Wosk sojowy jest naturalnym zamiennikiem ropy naftowej. Wygrywa z nim w wielu aspektach. Zapachy powstają dzięki olejkom eterycznym oraz syntetycznymi. Dzięki mojej wiedzy z zakresu chemii i fizyki (posiadam tytuł inżyniera materiałowego) łączę nowoczesność, bezpieczeństwo i naturę. Świece stworzone są, aby polepszyć jeszcze bardziej relaks i wypoczynek w domowym zaciszu. 

Co jest dla Ciebie największą motywacją?

Największą motywacją są dla mnie zadowoleni klienci. Wiadomości, które otrzymuję każdego dnia wypełniają moje serce radością i miłością. Dzięki takiej wspólnej energii, ja uwielbiam swoją pracę. Nieśmiało powiem, że klienci czują tą energię. Ja ogromnie się cieszę, że mogę pomagać w relaksie i odpoczynku. Jest to bardzo istotne w dzisiejszych czasach. w których biegniemy często do przodu bez tchu. Dzięki moim świecą (oraz od niedawna poduszką) możemy się zatrzymać, podziałać na nasz układ nerwowy i oddać się błogiemu wypoczynkowi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger