poniedziałek, 18 lipca 2022

Pufa ze schowkiem

Są tutaj pewnie tacy, którym ciągle szkoda wyrzucić przedmioty, mimo tego, że są popsute czy stare i nieprzydatne do niczego. A jednak - sentyment... Na ogół nie mam problemu z pozbyciem się tego, co stare, ale są takie przedmioty, z którymi byłoby mi ciężko się rozstać... 😉 więc... szukam dla nich miejsca... 

pixabay.com/pl/

Bardzo spodobały mi się eleganckie prostokątne pufy, które są wykonane z weluru. To materiał wyjątkowo miękki i aksamitny w dotyku, a do tego lekko połyskujący, dzięki czemu całość wygląda jeszcze bardziej elegancko 😉 Najbardziej spodobało mi się to, że jest w nich schowek 😉 Pufy z pojemnikiem - poza tym, że są bardzo praktyczne, bo możemy w nich schować zarówno koc jak i inne rzeczy - są bardzo łatwe w montażu, więc jeśli ja sobie poradziłam to każdy da radę.  

edinos.pl

Wybór pufy to też doskonała organizacja przestrzeni. Sprawdzi się w każdym wnętrzu. Nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jej pojemność naprawdę potrafi zaskoczyć. Szerokość pufy to 61cm, a wysokość to 38cm. To, co równie ważne - maksymalne obciążenie siedziska to aż 80kg!

edinos.pl

Pufa może posłużyć jako podnóżek - docenimy ją szczególnie podczas długich wieczorów z książką 😉 I oczywiście podczas wizyty niezapowiedzianych gości, bo może ktoś na niej siedzieć 😉 Największą zaletą dla mnie jest schowek - dzięki niemu mamy szansę tak ogarnąć mieszkanie, by było więcej przestrzeni.

Z kodem 👉 edinos50 👈 kwota zakupów zostanie pomniejszona o 50zl ☺

Zainspiruj się


___

artykuł promocyjny 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger