środa, 31 sierpnia 2022

Królowa Ludzkich Serc

Bardzo wzruszył mnie film "Diana" z 2013 roku. Kiedy kilka lat temu obejrzałam go po raz pierwszy - płakałam. Film opowiada historię pięknej, młodej kobiety, która mimo tego, że jest księżną - wciąż pragnie prawdziwej miłości. Tak bardzo pragnie być kochana i kochać. A kiedy w końcu miłość pod postacią kardiochirurga się pojawia - Diana wydaje się być naprawdę szczęśliwa i robi wszystko, by ta miłość przetrwała.

Diana. Historia prawdziwa 

Historię Lady Di każdy zna. Trudno czasami aż uwierzyć, przez co musiała przejść. W książce "Diana. Prawdziwa historia" opisane są emocje, jakie towarzyszyły księżnej podczas konkretnych wydarzeń... Jednak największą sensacją był wywiad, którego udzieliła w 1995 roku. Wywiad był emitowany na antenie BBC. 

Można powiedzieć, że niczego jej przecież nie brakowało, bo w końcu żyła w pałacu. Nie musiała się o nic martwić, miała piękne sukienki, torebki, biżuterię, ale czy naprawdę była szczęśliwa?... Przeczytałam kilka publiakcji poświęconych księżnej Dianie i za każdym razem leciały mi łzy. 

Księżna Diana - Królowa Ludzkich Serc 💔 zginęła przedwcześnie. Przyczyną jej śmierci były obrażenia wewnetrzne odniesione w wypadku w dniu 31 sierpnia 1997 w Paryżu. Wiadomość o tragicznej śmierci Lady Di wstrząsnęła milionami ludzi na całym świecie. Miała zaledwie 36 lat...


___

Przeraża mnie też to, do czego zdolny jest człowiek - dziennikarz/fotograf. Rozumiem, że zdjęcia Lady Di były warte fortunę, ale czy naprawdę nie obowiązują już żadne zasady...  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger