czwartek, 8 września 2022

[WYWIAD] Inspirujące Kobiety

Pierwszy wywiad po wakacjach ☺ Coraz chłodniejsze dni, coraz dłuższe noce... to chyba ten czas, kiedy możemy znowu powrócić do świeczek, które swoim pięknym zapachem przywołają jeszcze nie tak dawne wakacyjne wspomnienia... Wywiad z Olą Wiecką - właścicielką marki Naturalna Świeca 💛 A na zdjęciu Ola z mamą Gosią, która szyje przepiękne poduszki ☺

archiwum prywatne Oli

Córka bardziej motywuje Mamę, czy - Mama - Córkę? 

Możemy szczerze powiedzieć, że mamy to szczęście, że motywujemy się nawzajem! Jeśli jedna z nas staje się mniej zmotywowana, ta druga stara się ta nawrócić na tory pozytywnego myślenia. 

W pracy zdarzają się takie sytuacje, że każda z Was ma inne zdanie? 

Tak, zdarza się, że mamy inne zdanie. Chociaż mama nauczyła się, że ja jestem człowiekiem, który musi sam coś przeżyć i nie lubię gotowych rozwiązań na tacy. Często po takiej sytuacji wracam do mamy, mówiąc dlaczego nie mówiłaś… a ona już się śmieje z tego - musiałaś sama to przeżyć ☺

Inspirujecie się wzajemnie? 

Myślę, ze tak. Każda z nas jest inna i posiadamy inne doświadczenia życiowe i zawodowe. Dzięki czemu możemy się wymieniać potencjałami i inspiracjami. 

Przyjaźnicie się? Na jakich fundamentach jest oparta Wasza relacja?

Tak, przyjaźnimy się. Nasza relacja oparta jest na zaufaniu, akceptacji i na wzajemnym wspieraniu się. 

Jak się relaksujecie? 

Mamy ogromną ilość świec. Jeśli się kończą, często pytam mamy, na jaki zapach tym razem ma ochotę. Dodatkowo mamy olejki eteryczne oraz mnóstwo poduszek, które projektuje i szyje mama. 

Wakacje, wakacje... Może zechcecie się podzielić wspomnieniem wspólnego wakacyjnego wyjazdu? 

Parę lat temu byłyśmy razem na Rodos. Wynajęłyśmy tam auto na kilka dni, dzięki czemu udało nam się zwiedzić cała wyspę. Z zabawnych historii w trakcie jazdy raz mocno się pokłóciłyśmy o drobnostkę - ja jako kierowca postanowiłam zjechać na bok - okazało się, że dotarłyśmy do wspaniałego miejsca z piękną plażą i co lepiej, mieszkali tam miejscowi, którzy nas ugościli! Pożyczyli nam wspaniałe leżaki oraz przygotowali i zaprosili do siebie do stołu na lokalne dania! 

W trudnych momentach życia możecie na siebie liczyć. Zawsze tak było? 

Tak! Jestem ogromnie wdzięczna mojej mamie, która przygarnęła mnie po moich wszystkich perturbacjach, pozwoliła i wsparła mnie w tworzeniu mojego biznesu. 

Jak na co dzień wyrażacie swoją kobiecość? Kto Was inspiruje? 

Kobiecość to zachowania typowe dla kobiet, odróżniające je od mężczyzn. Na co dzień wyrażamy je wyglądem - bardzo lubimy sukienki, biżuterię. Mamy tez zainteresowania kobiece - makijaż i uwielbiamy czerwony lakier do paznokci - mamy go kilkanaście odmian 🙈 inspirują nas kobiety różne. Kobiety naukowcy jak dr Swati Mohan i Margaret Hamilton, które znają kosmiczne realia. Kobiety biznesu jak dr Irena Eris, Dominika Żak - twórczyni DeeZee, ale również Dominika Kulczyk, która rewelacyjnie prowadzi interesy, ale też ma dobre serce i dzieli się z innymi. Inspiracją jest również królowa Elżbieta II, która od wielu lat zarządza Państwem i reprezentuje swoj kraj.

Proszę, dokończcie zdanie: Szczęście to dla mnie... 

Ola: życie w idealnym stanie, posiadanie wymarzonej pracy oraz założenie rodziny. 
Mama Gosia: żeby moje córki poukładały sobie dobrze życie. 
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger