poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Prezent dla Przyjaciółki...

Przyjaźń to więź szczególna. Mówi się, że jeśli przetrwa siedem lat – będzie trwać do końca. Inne przysłowie mówi, że przyjaciele to rodzina, która sobie wybieramy sami. Trudno się z tym nie zgodzić. Każda z nas ma jedną, tę szczególną przyjaciółkę, która jest jak siostra. To właśnie przyjaciółki czasem sprowadzają nas na ziemię, to one wiedzą co się u nas dzieje – zanim zdążymy opowiedzieć. To właśnie nasze przyjaciółki słuchają naszych żalów, dzielą nasze szczęścia i rozumieją nas jak nikt inny. Bratnie dusze...


Z pomysłem na prezent dla przyjaciółki zwykle nie mamy problemu, bo znamy się bardzo dobrze, znamy swoje gusta, upodobania muzyczne i książkowe, nie raz pewnie byłyśmy na wspólnych wakacjach, mamy te same hobby.

Przyjaciółka na pewno ucieszy się nowymi kolczykami, paletą do makijażu oczu, zestawem lakierów do paznokci. Trafionym prezentem będą też grawerowane szklanki do latte – pewnie nie raz wspólnie wypijecie w nich kawę. Coraz modniejsze stają się również prezenty spersonalizowane – wina, notesy.

Dobrym prezentem będzie również świeca zapachowa, notatnik, który świetnie sprawdzi się na studiach, w pracy. A może zestaw herbat w pięknym pudełeczku, z grawerem? Także wyjazdy – niespodzianki są zawsze świetnym pomysłem. Możesz też zorganizować większy wyjazd i zaprosić kilka przyjaciółek. Nie musicie wyjeżdżać za granicę, może to być wyjazd w góry, nad morze albo... weekendowy wyjazd do SPA, masaże, basen – weekend idealny. Świetnym pomysłem będzie zaproszenie na koncert ulubionego zespołu – a gdyby tak jeszcze udało się zrobić selfie z ulubionym artystą – przyjaciółka byłaby szczęśliwa.

A może książka z dedykacją ulubionego podróżnika, dziennikarza? Książki są zawsze dobrym pomysłem, o ile wiemy co nasza solenizantka lubi. I to, co każda z nas uwielbia – zakupy. Wybierzcie się razem na zakupy – bon do ulubionej drogerii czy salonu urody to cudowny prezent dla kobiety. 

I kwiaty... Która z nas nie lubi ich dostawać? Jednak, przy wyborze kwiatów na imieniny czy urodziny obowiązują pewne zasady – unikamy kupowania lilii i chryzantem – zwykle kojarzą się z uroczystościami pogrzebowymi, przez co – ofiarowane bliskiej nam osobie – mogą zostać źle odebrane... Świetnym pomysłem będzie kupienie tulipanów bądź róż, ale dobrym wyborem okażą się także frezje, goździki i gerbery.

Bez względu na to, co wybierzemy – przyjaciółki na pewno będą zadowolone z prezentów, bo przecież nie tyle liczy się aby coś mieć, ale aby być...

___
Źródło: magazynfamilia.pl 
Fot.: pixabay.com/pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger