niedziela, 19 sierpnia 2018

Prezent na 30 urodziny

Jaki jest dzisiejszy trzydziestolatek? Zapracowany, biorący udział w „wyścigu szczurów”, żyjący aktywnie i spędzający dużo czasu na siłowni, rodzinny? Trzydzieści lat to nie powód do załamania i zmartwienia, ale okazja do uczczenia huczną imprezą w gronie cudownych ludzi. W końcu trzydzieści lat ma się tylko raz w życiu. Zaszalej! 


Pomysłów na trzydzieste urodziny jest mnóstwo, ale dobrze wybrać te, które szczególnie spodobają się naszemu jubilatowi. Nie kupujemy też prezentu przypadkowej osobie, ale komuś, kto jest nam bliski, kogo dobrze znamy – wiemy co go ucieszy, jakie ma upodobania.

Jaki jest niezapomniany prezent? Z pewnością taki, który da świetne widoki z pakietem niezapomnianych przeżyć  - jak np. lot szybowcem, lot paralotnią, jazda rajdowym samochodem czy skok ze spadochronem. A może degustacja piwa, wina, whiskey? Jeśli nasz jubilat ciągle jest zapracowany i rzadko korzysta z dni wolnych – zafundujmy mu voucher do SPA. Taki prezent ucieszy na pewno, bo nie będzie już szukał wymówek, że praca, obowiązki... Zawsze można też zorganizować wyjazd – niespodziankę. Uprzedźcie tylko o zabraniu koniecznych rzeczy i  spotkaniu się w umówionym miejscu. Takie wyjazdy – niespodzianki zwykle są fajną przygodą, a w gronie najlepszych przyjaciół –  wręcz niezapomnianą wyprawą. A może masaż? Do wyboru jest kilka, np. gorącymi kamieniami, czekoladowy. Jeśli nasz trzydziestek nie rozstaje się z aparatem, uwielbia robić zdjęcia i być fotografowanym – sesja zdjęciowa okaże się dobrym pomysłem!

Jest też wiele praktycznych i śmiesznych pomysłów jak np. myszka na USB, zakochany zestaw do wina, imprezowy kodeks drogowy, dmuchany fotel kibica. Fajnym prezentem może być koszulka ze śmiesznym napisem, albo komplecik pięknej bielizny. Wszystko zależy od tego jak dobrze znamy naszego jubilata. Najważniejsza oczywiście jest dobra, niezapomniana zabawa, w końcu atmosferę tworzą ludzie.

Urodziny to dobra okazja, aby zrobić sobie rachunek sumienia z dotychczasowego życia. Warto szczerze odpowiedzieć sobie na pytania czy jestem zadowolony ze swojego życia, Czy się spełniam i jestem szczęśliwy. Jakie cele przede mną, co osiągnąłem i z czego jestem dumny?

___
artykuł sponsorowany  
Fot.: pixabay.com/pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger