piątek, 31 maja 2019

Etui, które podkreśli nasz styl

Każdy z nas, kto więcej dni w miesiącu spędza w podróżach niż w domu wie jak ważne jest etui na okulary. To doskonała ochrona przed zarysowaniami, o które podczas podróży przecież tak łatwo. To również dobra ochrona przed kurzem, a jednocześnie wyrażenie własnego stylu...


Z pewnością do czasu kiedy będziemy wybierać pierwsze okulary - nie zdajemy siebie sprawy z tego, jak ważne jest właściwe etui. Po pierwsze: jakość wykonania. I to jest chyba najważniejsze 😊 Dobre etui ma też łatwy sposób zamykania. Ważne jest również zastanowienie się nad odpowiednim stylem - gdzie będzie używane? Jesli na co dzień pracujemy w dużej firmie, zajmujemy wysokie stanowisko - etui w kolorze pomarańczowym czy różowym nie będzie odpowiednie 😊 Jaskrawe etui, mimo, że będzie się znacznie wyróżniało - nie dla każdego będzie dobrym wyborem.

Dla kobiet, które często biorą udział w różnego rodzaju spotkaniach, prowadzą swoje biznesy - dobrym wyborem będzie etui skórzane w stonowanym kolorze. Ozdobne etui jest szczególnie popularne wśród kobiet. W sklepie SuperOkulary.pl do każdego etui jest dołączana ściereczka z mikrofibry. Ponadto znajdziemy wiele ładnych etui na dziecięce okulary oraz ściereczki z motywami z bajek 🌞🎁


W związku z tym, że często wyjeżdżam - najważniejsze jest dla mnie odpowiednie przechowywanie okularów. Wybrałam czerwone, skórzane etui z serii Exclusive Line. Etui to jest zapinane magnetycznie. Nie zajmuje dużo miejsca, więc spokojnie zmieści się w małej torebce czy plecaku.

Często piszę o robieniu prezentów bez okazji... W sklepie SuperOkulary.pl jest kilka etui, które będą ładną niespodzianką dla rodziców, babci i dziadka. Etui na okulary "Kochanej Babci", "Kochanemu Dziadkowi" zawierają również ściereczkę z mikrofibry. Zapakowane są w elegancki kartonik.


I jeszcze piękne, bardzo ładnie wykonane nadrukiem cyfrowym ściereczki do czyszczenia okularów. Wiele ładnych wzorów, z których bardzo ciężko wybrać tylko jedną 😎 Ściereczki te nie tracą właściwości po praniu ręcznym, można je używać też do przecierania ekranów smartfonów i tabletów. 100 proc. mikrofibra.


Odnajdź swoje etui, wyraz swój styl z SuperOkulary.pl 👓

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger