czwartek, 2 maja 2019

Sandały na słupku od Obuwie Joanna

Nie sądziłam, że przyjdzie czas, kiedy szpileczki, które tak uwielbiam - zamienię na inne - np takie na słupku czy buty na koturnie. W ostatnich dniach nie tylko na Galę w Teatrze Śląskim, ale też na spacery po Krakowskim Przedmieściu wybrałam eleganckie sandalki od Obuwie Joanna...Sandałki na słupku to - poza efektownym podkreśleniem stylizacji - również stabilność i wygoda. To doskonałe rozwiązanie dla tych kobiet, które są bardziej aktywne. Sandałki pasują na każdą okazję, szczególnie w cieplejsze dni. Dają duży komfort. A w związku z tym, że słupek nie jest zbyt wysoki - sandały dobrze sprawdza się również w podróży. 


Może właśnie zwykle kiedy decydujemy się zamówić buty przez Internet, szczególnie sandały - zastanawiamy się czy będą dobrze trzymały palce. Te, które wybrałam - są dla mnie idealne. Chodzę w nich po osiem godzin dziennie (czasem dłużej) i nie czuje zmęczenia, nie mam też żadnych pęcherzy. Eleganckie i na stabilnym obcasie sandały, ze skórzanymi wkładkami to dobry wybór nawet dla najbardziej wymagających. Gładkie, zapinane na kostce sandały ładnie uzupełnią stylizację. Sandały, które mocno odsłaniają stopę wyglądają dość lekko. I nigdy nie wychodzą z mody. Mimo, że to sandały czarne na szpilce są najbardziej uniwersalnym wyborem - w sezonie wiosna/lato 2019 modne są pastelowe odcienie: pudrowy róż, blady niebieski oraz beż.  


Eleganckie sandały to idealny wybór zarówno na spacer, kolację, imprezę i ważne wydarzenia. Podkreśl swój styl z Obuwie Joanna 👡 

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger