poniedziałek, 6 maja 2019

Wyszczuplająca czy piękna bielizna?

Kiedy planowałam ten artykuł - chciałam aby dotyczył bielizny wyszczuplającej, ale im więcej się nad tym zastanawiałam - uznałam, że od bielizny wyszczuplającej ważniejsza jest akceptacja samej siebie i poznanie swojej wartości. Nawet najpiękniejsza bielizna wyszczuplająca nie doda nam piękności, jeśli najpierw nie odkryjemy jej w sobie. 


Często kiedy jestem na różnych spotkaniach rozmawiamy właśnie o pewności siebie. I zgodnie stwierdzamy, że ładna bielizna potrafi naprawdę wiele zdziałać. Mimo, że zwykle pozostaje w ukryciu - dobrana odpowiednio do figury - sprawia, że czujemy się piękniejsze i bardziej atrakcyjne.

Całkiem niedawno rozmawiałam z koleżanką z pracy na temat pracy w domu. I doszłyśmy do różnych wniosków. Jedna z nas jest przekonana, że praca w domu rozleniwia i nie chce się już poświęcać aż tak dużo czasu na wygląd i dbanie o siebie, bo przecież jeśli pracuje w domu to mogę założyć cokolwiek... Druga była odmiennego zdania - nie ma znaczenia, że pracuje w domu, bo od rana robi delikatny makijaż, zakłada ładne rzeczy, w których śmiało mogłaby wyjść również na spotkania. W końcu doszłyśmy do wspólnego wniosku, że praca w domu wymaga dyscypliny i zaangażowania, by lenistwo nie wygrało. I podobnie jest z bielizną - jeśli tylko ze względu na to, że jest niewidoczna - przestaniemy kupować ładną bieliznę - nasza kobiecość będzie jakby "niepełna". Tak jakbyśmy się wstydziły wyrazić siebie. 

Dziś ładną bieliznę możemy zamówić bez wychodzenia z domu. W sklepie internetowym mamy ogromną możliwość wyboru nie tylko bielizny, ale też koszulek nocnych, peniuarów, piżamek i ślicznych body. Produkty są nie tylko wykonane z największą starannością, ale przede wszystkim bardzo kobiece. Koronki, różnego rodzaju zdobienia...

Jest wiosna - zadbajmy od nowa o siebie. Nie odbierajmy sobie tej przyjemności jaką dają zakupy, bo która z nas ich nie lubi...  Piękna bielizna naprawdę może wiele... Czy więc rzeczywiście potrzebujemy wyszczuplającej czy ładnej bielizny, która podkreśli nasze kształty? 

Zainspiruj się! 👙

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger