piątek, 9 sierpnia 2019

Maki przez cały rok

Nie wiem czy Wy też tak macie, że bardzo lubicie kwiaty? U mnie kwiaty w domu są przez cały rok. Uwielbiam nie tylko kwieciste sukienki, ale i świeże kwiaty w wazonie. Dzięki Artgeist będę miała już kwiaty cały czas - chociaż nie w wazonie, ale za sprawą obrazu na płótnie, którym jestem zachwycona.Wśród bardzo bogatej oferty Artgeist wyjątkowo spodobały mi się maki, które od lat nieprzerwanie kojarzą mi się z dzieciństwem i domem rodzinnym. Obraz na płótnie, który wybrałam, składa się z pięciu elementów. Jest bardzo łatwy w montażu i pięknie się prezentuje.


Obraz na płótnie - niekoniecznie z kwiatami, ale w ogóle -  dodaje świeżości całemu pomieszczeniu - idealny do sypialni czy salonu, ale także pięknie będzie wyglądał w pokoju dziennym.


Poza makami spodobały mi się też obrazy, na których są przepiękne magnolie, róże i lilie, które tak uwielbiam. Bardzo ładne są obrazy - miasta.


Niezaprzeczalnie plusem obrazów jest wybór odpowiedniego rozmiaru, bo przecież do dużego salonu nie wybierzemy obrazu o małym rozmiarze 😊 Jeśli jednak ktoś nie jest przekonany do obrazów - w bogatej ofercie Artgeist są też fototapety - oczywiście kwiatowe również, ale i 3D, fototapety mapy, fototapety pejzaże, a nawet fototapety przeznaczone do pokoju dla dzieci. Ponadto, są również naklejki oraz tapety.


Bardzo polecam obrazy na płótnie - są bardzo dobrej jakości. I jeszcze... obsługa klienta na najwyższym poziomie - co dla mnie ma bardzo duże znaczenie.

Zainspiruj się do zmian! 

___
Produkt ze zdjęcia dostępny tutaj 🌺🌼🌺

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

2 komentarze:

  1. Mam podobny w domu - szklany obraz z łąką pełną maków - coś niesamowitego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Te szklane obrazy wyglądają przepięknie! :) Nie wiedziałam o ich istnieniu :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger