czwartek, 17 października 2019

Dokanowłowe słuchawki - odkrycie miesiąca

Bez wątpienia dokanowłowe słuchawki od BlackWhiteTV to moje odkrycie miesiąca. Nie byłam fanką takich słuchawek, ale odkąd je mam - nie wyobrażam sobie już funmocnonawnia bez nich. Są bardzo, bardzo praktyczne. Pomijam już to, że możemy sprzątać w kuchni a muzykę możemy słuchać w słuchawkach, bez konieczności trzymania smartfona w kieszeni. 


Słuchawki EP-82M BT to wyjątkowy, perfekcyjnie wykonany produkt. Trwałość słuchawek gwarantuje wysokiej klasy materiał. A aluminiowe wykończenie dodaje produktowi elegancji. Dokanałowe słuchawki to świetny wybór dla wszystkich, którzy żyją aktywnie - doskonale sprawdzą się podczas biegania, są wygodne - nie przemieszczają się w uchu. Kabel też się nie skręca, co również jest plusem.


Komfort noszenia poprawiają niewielkie silokonowe zaczepy douszne. Do zestawu dołączone są w trzech różnych rozmiarach. Słuchawki posiadają magnetyczne łączenie, i multifunkcyjny pilot sterujący. Dioda syganlizacyjna i złącze USB do ładowania słuchawek - to to, co wyróżnia produkt od innych. 


Słuchawki świetnie sprawdziły się w mojej pracy. Czasami ze względu na różne wydarzenia - możliwy jest tylko wywiad przez telefon... Ogromnym plusem jest również bardzo którymi czas ładowania słuchawek, max do dwóch godzin. Przy czym czas pracy to aż sześć godzin. Idealne w podróży 😎 I bez obaw, że je zgubimy - słuchawki można zawiesić na szyji - dzięki magnetycznemu łączeniu. 


Jestem zachwycona i bardzo polecam. Z takich słuchawek ucieszy się przede wszystkim ktoś, kto lubi praktyczne gadżety. Niedługo Mokojaki, czas leci szybko, więc... 🎁 

Więcej inspiracji tutaj! 👈  
A słuchawki ze zdjęcia dostępne tutaj 🎁 

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

2 komentarze:

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger