wtorek, 22 października 2019

Torebki, które zachwycają

Uwielbiam swoją pracę i ludzi, z którymi pracuję. Nie wyobrażam sobie życia, w którym pracujemy w miejscu, którego zwyczajnie nie lubimy... Mam to szczęście, że współpracuję też z ludźmi, którzy mają pasję!


O torebkach Fabiola pisałam już kilkukrotnie, ale są tak piękne, że nie sposób nie pisać o nich więcej 😊 Pomijam to, że są personalizowane, ale przede wszystkim są zachwycające! Wykonane z największą starannością o najmniejszy nawet szczegół! 


Bardzo zwracam uwagę na kontakt z klientem, a w tym przypadku jest na piątkę z plusem. Nie ma obawy, że już po zamówieniu chcę coś zmienić. Pracownia Fabiola daje możliwość stworzenia swojej własnej wymarzonej torebki - czy to nie jest fascynujące, by samej wybierać kolor, okucia? Niesamowite doświadczenie, bo tak naprawdę jest! Fabiola stworzy torebkę o jakiej marzymy. Sama w to do końca nie wierzyłam, ale przekonałam się już kilkukrotnie.


Jestem wręcz zauroczona torebką, którą dostałam z Pracowni na urodziny! 🎁💖 Praktyczna, piękna i bardzo stylowa. Nigdy nie byłam też przekonana do takiego modelu torebki, ale odkąd założyłam ją raz - bardzo trudno mi się z nią rozstać! 😊 

Nie czekaj... 
Zainspiruj się i  stwórz swoją wymarzoną torebkę! 💖
Z Fabiola to możliwe! 🎁   

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger