piątek, 11 października 2019

Hit jesiennego sezonu - zamszowe botki

Ponad miesiąc chodzę już w bardzo cieplutkich i eleganckich, a przy tym bardzo wygodnych - zamszowych botkach. Bardzo szybko minął mi ten miesiąc, ale tak chyba już jest, że ze względu na obowiązki - jakoś specjalnie nie odliczam dni... Wczoraj wieczorem wróciłam z Torunia, i botki znowu zdały egzamin! 


W mojej pracy często jest tak, że niektóre wywiady czy spotkania wychodzą bardzo spontanicznie. Dlatego zależy mi aby mieć dobre i wygodne obuwie, w którym nie będzie wstydu iść np. do Pałacu Prezydenckiego, prosto po spotkaniu z Przyjaciółką, gdzie jednak można sobie pozwolić na nieco luzniejszy styl 😎


Zamszowe botki to dobry wybór na co dzień 😊 Minusem jest jednak materiał, który po prostu jest podatny na zniszczenia. Dodatkowo widać na nich każdą ryskę, ale jeśli odpowiednio zadbamy o obuwie - będzie nam służyło długo. Łatwe czyszczenie jest niewątpliwie plusem. Chociaż oczywiście każdy materiał ma wady i zalety, a przynajmniej jedna para zamszowych butów powinna się znaleźć w naszym posiadaniu. 


Obuwie dobieramy według gustu i upodobań, ale też funkcjonalności materiału. Bierzemy także pod uwagę warunki, w jakich będziemy użytkować buty. Zamszowe botki - co jest dla mnie najważniejszym plusem - szybko dopasowują się do stopy. Mimo, że niezbyt odporne są na wodę to nieprzerwanie od kilku sezonów cieszą się popularnością. Szczególnie botki brązowe!


W suche, jesienne i jeszcze troszkę słoneczne dni to właśnie botki zamszowe są doskonałym wyborem zarówno na wyjście do sklepu jak i na spacer... Dodają młodzieńczego charakteru 😎 Jesień to dość nieprzyjemny czas dla butów, ale ich wybór jest bardzo duży, od tych płaskich do botków na obcasie. Modne buty na jesień nie muszą ograniczać się tylko do czarnych i brązowych. Co powiecie na granatowe czy botki w panterkę?


Znajdź idealny model botków. Zainspiruj się! 💖      

___
Produkty ze zdjęcia: 
👉 Botki zamszowe na klocuszku, dostępne tutaj 🎁
👉 Botki zamszowe z ukrytym koturnem, dostępne tutaj 🎁

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger