wtorek, 1 grudnia 2020

Podaruj misia temu, kogo...

W tym roku Misie znów pomogą chorym dzieciom! Po raz piętnasty, 1 grudnia, rusza wspólna charytatywna akcja Fundacji TVN, drogerii Rossmann i Allegro.pl. „Podaruj misia temu, kogo kochasz” to tradycja, która na stałe wpisała się w nasze świąteczne zwyczaje... 

materiały prasowe 

Nasze misie kochają wszyscy. Duzi i mali, dzieciaki, dziadkowie i rodzice. Całe pokolenia, bo z misiów się nie wyrasta. Są nie tylko urocze, ale – i to jest najważniejsze – pomagają chorym dzieciom. To przesłanie jest najważniejsze dla zaangażowanych w naszą akcję: projektantów, gwiazd, pracowników drogerii Rossmann i Allegro oraz oczywiście dla Was – naszych misiowych Przyjaciół!

W tym roku każdy miś kosztuje 50 PLN. Tak , jak w poprzednich edycjach wszystkie środki finansowe z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację chorych dzieci, podopiecznych Fundacji TVN. W tym roku misie projektowały wyjątkowe duety - to dzięki nim każdy miś ma swój unikalny charakter i styl.

W drogeriach Rossmann czekają na Was cztery urocze pluszaki: Miś Małgosia – autorstwa duetu Paprocki&Brzozowski i Małgorzaty Rozenek- Majdan. Miś Gosia - zaprojektowany przez Łukasza Jemioła i Małgorzatę Sochę. Miś Magda – stworzony przez Gosię Baczyńską i Magdalenę Boczarską. Miś Mateusz – wymyślony przez Tomasza Ossolińskiego i Mateusza Gesslera.

Ze względu na bezpieczeństwo naszych klientów wszystkie misie będą zapakowane w foliowe opakowania z informacją o wcześniejszej dezynfekcji ozonem.

___
Źródło: informacja prasowa 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger