piątek, 21 września 2018

Więcej kilogramów? Nie szkodzi, wybieraj odważnie!

Wraz z końcem lata powraca ciągle ten sam – jeden z wielu problemów – jak ukryć zbędne kilogramy? Zwykle we wrześniu rezygnujemy już z zakładania zwiewnych letnich sukienek, szortów, a zdecydowanie idziemy w kierunku odzieży jesienno – zimowej. Nie znaczy to oczywiście, że w chłodniejsze dni mamy na zawsze pożegnać się z letnią garderobą, bo przecież możemy bez problemu łączyć ciuszki, ale problemem nie są łączenia a zbędne kilogramy, które przez wakacje jakoś szczególnie nam nie przeszkadzały.    


Czasem sama zadaje sobie pytanie, czy to, że przychodzą „smutniejsze” dni – październik, listopad, grudzień itd. – oznacza, że powinnyśmy unikać kolorowych rzeczy? Październik już szczególnie kojarzy mi się bardziej z depresją jak większą energia do życia, bo wystarczy popatrzeć rano przez okno i... A może jednym ze sposób pokonania takich „czarnych” myśli jest również wybór ładnej, damskiej zimowej kurtki? Nie musi być przecież w odcieniach szarości 😎

Bez znaczenia czy wybieramy się z przyjaciółką na kawę, czy ze znajomymi na imprezę – chcemy zawsze wyglądać dobrze i czuć się swobodnie. Co powinnyśmy wybierać? 

🎀 Spódnica typ „A” jest świetnym rozwiązaniem – wąski, wysoki stan w talii, rozkloszowanie dołem. Optycznie wyszczupla nasze nogi.

🎀 Jeśli zdecydujemy się założyć szerokie spodnie – góra powinna zdecydowanie przylegać do ciała. I odwrotnie – góra szeroka, to dół wąski.

🎀 Długa spódnica będzie się świetnie komponowała z krótszą bluzką, ale nie dłuższą jak do połowy bioder. Jeśli chcemy podkreślić talię – wkładamy bluzkę do środka spódnicy.

🎀 Deseń – to jest idealne rozwiązanie! Najlepsze są prążki – najlepiej optycznie wyszczuplające są paski biegnące z góry na dół. Linie pionowe wydłużają i wyszczuplają.

🎀 Dekolt w kształcie litery V wysmukla ramiona. Białe, jasne kolory bardziej uwypuklają, powiększają, ciemne – przeciwnie.

🎀 Nie powinnyśmy również zapominać o bieliźnie wyszczuplającej.

🎀 Szpilki - klasyczne modele, bez zdobień, z lekko zwężonym czubkiem – idealna opcja.

🎀 I na koniec – wybór odpowiedniej jesiennej czy zimowej kurtki. I zdobywajmy świat! Nie dajmy się pokonać gorszym, jesiennym dniom!

Macie swoje sprawdzone sposoby? 😊

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger