piątek, 26 kwietnia 2019

Kobieca i pełna piękna - fotoksiążka z Uwolnij Kolory

Kilka tygodni temu pisałam na temat fotoprezentów z Uwolnij Kolory. Wśród dużego wyboru produktów, są również piękne, wyjątkowe i bardzo ładnie wykonane fotoksiążki. Z pewnością większość z nas spotkała się z tego rodzaju produktami, ale też nie zawsze trafiały w nasz gust z różnych powodów. Czy więc mogliśmy się zdecydować na zamówienie produktu, który nie spełniał naszych oczekiwań? Raczej wątpliwe...


W przypadku produktów, które są dostępne na stronie Uwolnij Kolory stuprocentowe zadowolenie – gwarantowane. Sami projektujemy fofoksiążkę, co już daje nam dużo satysfakcji z tworzenia i wiele pozytywnych emocji dzięki wspomnieniom, które chcemy uwiecznić. A kto z nas nie lubi wracać do pięknych wspomnień, szczególnie tych wakacyjnych – zwłaszcza kiedy na dworze pochmurno i deszczowo...

Projektowanie fotoksiążki nie należy do najtrudniejszych zadań, więc bez problemu każda z nas z nim sobie poradzi. Zaczynamy od wyboru szablonu, których na stronie Uwolnij Kolory jest aż 208! I to jest chyba najtrudniejsze 😊 Wybór jest bardzo duży, w zależności od tego czego szukamy – dla kogo i z jakiej okazji. Są szablony m. in. dziecięce, klasyczne, nowoczesne, ślubne.

Do wyboru mamy również kilka formatów. Najpopularniejsze to A4 pion oraz A4 poziom, ale jest również format 30x30, 20x20, A3 poziom. Oczywiście istnieje możliwość zakupienia dodatkowych stron oraz pięknego, ozdobnego pudełka. Projektowanie fotoksiążki nie powinno zająć więcej niż jeden wieczór, ale oczywiście lepiej wcześniej przygotować zdjęcia, które chcemy w niej mieć. Reszta to już sama przyjemność i oczekiwanie na kuriera.

Fotoksiążka z Uwolnij Kolory jest pierwszym tego rodzaju produktem, który naprawdę mnie zachwycił. Pięknie, estetycznie wykonana, z najwyższą starannością. Taki fotoprezent spodoba się nawet najbardziej wymagającym. Jestem zadowolona i zaskoczona jak piękny może być prezent w postaci fotoksiążki.

Nie czekajmy na specjalne okazje, bo dziś jest już wystarczającą okazją, aby wyrazić naszą wdzięczność komuś, kto jest dla nas ważny. Zatrzymajmy najpiękniejsze wspomnienia na kartach fotoksiążki z Uwolnij Kolory. 

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

2 komentarze:

  1. W dobie fotografii cyfrowej taka fotoksiązka to prawdziwy skarb. Jakże ja lubie wracać do starych albumów... <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj, tak... wspomnienia to skarb... 💖

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger