wtorek, 23 kwietnia 2019

Wiosenny makijaż

Najmodniejszy wiosenny makijaż? Zdecydowanie taki, w którym królować będzie odcień delikatnego pudrowego różu, który bez wątpienia rządzi w trendach beauty. Być może większość z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez podkładu, ale z powodzeniem możemy z niego zrezygnować szczególnie w cieplejsze dni. Zamiast podkładu pamiętajmy o kremach z filtrem. Do wykonania naturalnego wiosennego makijażu będziemy potrzebowały przede wszystkim różu – w kremie albo w kamieniu. 


Róż, róż, róż...   

Pudrowy cień na powieki, róż na kości policzkowe i różowy błyszczyk na usta. A oko? W sezonie wiosna 2019 to właśnie makijaż oka będzie obfitował w nasycone odcienie, które swoją barwą będą wywoływały pozytywną energię. Jednak to nie tylko słodkie odcienie i pastele. Makijaż na wiosnę to powrót do lat dziewięćdziesiątych. Powrót m.in. do kociego oka, które może bardziej niż makijaż oka przypomina tatuaż. Intensywne usta w kolorze czerwieni i mocnego różu, pokryte kryształkami (dla odważnych) – to kolejny trend w makijażu wiosna/lato 2019. Możemy wybierać między odcieniami w macie, ale również winylowy gloss.

Rozświetlacz, bronzer? 

Bez wątpienia wakacyjny look uzyskamy jeśli muśniemy kości policzkowe bronzerem. Taki rodzaj zdrowej opalenizny dodaje uroku. Naturalny makijaż nie wyklucza także rozświetlania. Oczywiście najlepszym rozświetleniem twarzy będzie codzienna pielęgnacja, której efekty w postaci zdrowej cery szybko zauważymy. Na szczycie kości policzkowych możemy aplikować zarówno rozświetlacz kremowy jak i płynny. 

Naturalny makijaż w sezonie wiosna 2019 nabiera jeszcze większego znaczenia. Pamiętajmy oczywiście o dobrym oczyszczeniu skóry twarzy wieczorem. 

___
Źródło: o-you.pl 
Fot.: pixabay.com/pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger