środa, 3 kwietnia 2019

Wiosenna biżuteria. Bo wiosną można więcej!

Iris Apfel – amerykańska historyk sztuki i ikona mody mawiała: „Więcej znaczy więcej, mniej znaczy nudno”. Jaka biżuteria będzie królowała wiosną 2019? Przede wszystkim muszelki! 


Naszyjniki, kolczyki, bransoletki – najmodniejsze będą te, które będą wyglądać jakbyśmy robiły je same. Odkładamy złote łańcuszki i pierścionki z jednym oczkiem, które zamieniamy na pierścionki z kolorowymi oczkami – i najlepiej abyśmy nosiły je na każdym palcu. Wiosną modne będą również plastikowe bransoletki, naszyjniki ozdobione koralikami i połyskującymi kryształkami.

Kolorowe łańcuszki?

Subtelne łańcuszki to biżuteryjna klasyka, ale wiosną nie bójmy się wybierać łańcuszków z kolorowymi zawieszkami i masywnych łańcuszków w wersji XXL. Modne będą również bransoletki na kostkę, ale oczywiście z muszelki w roli głównej. W roli naszyjnika doskonale sprawdzi się również apaszka oraz chustki satynowe w pastelowych odcieniach, np. pudrowy róż. Hitem sezonu wiosna 2019 będzie także biżuteria z logo i ozdoby w kształcie medalionów – zarówno kolczyki jak i naszyjniki. Modny będzie też motyw podkowy.

Kolczyki – więcej jak jeden?

Oczywiście! I to niekoniecznie z jednego kompletu. Modne będą kolczyki z literami, duże, masywne. I w dużych ilościach, na całych uszach. Tej wiosny rezygnujemy z minimalistycznej biżuterii. Co prawda bez biżuterii nasza kreacja jest często niepełna, ale w tym sezonie zapominamy o umiarze. Jeden naszyjnik zamieniamy na kilka, wybieramy masywne i duże bransoletki. I kokardy - wszystkie motywy, które będziemy nosiły na szyi, we włosach, bo wiosną można więcej, dużo więcej!

Bransoletka ze zdjęcia - kliknij 😊
Zainspiruj się! 

___
Źródło: o-you.pl 
Fot.: pixabay.com/pl

2 komentarze:

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger