wtorek, 17 marca 2020

Elegancka torebka na wiosnę? Tak!

Torebka damska to istotny element stylizacji. Z pewnością mamy co najmniej kilka "ulubionych" torebek, które wybieramy zależnie od pory dnia, okazji i rodzaju uroczystości, w której będziemy brać udział. Wbrew pozorom wybór torebki nie jest wcale łatwy, ale ważne, by był świadomy.   Wśród wielu rodzajów torebek - w sezonie Wiosna/Lato 2020 będą królowały torebki XXL. Co jest dla mnie dobrą wiadomością - również torebki w wężową skórę, które bardzo mi się podobają 😊 ale też torebki pikowane, plecione listonoszki i torebki w grochy. Hitem będą także skórzane nerki. 


W tym roku w sezonie Wiosna 2020 wybrałam okrągłą, pojemną i elegancką torebkę Monnari - przede wszystkim ze względów praktycznych. W związku z tym, że często wyjeżdżałam - wybrałam taki model torebki, w której jest miejsce na drugie śniadanko, planer i tablet. Zależy mi też na tym, aby torebka - poza funkcjonalnością - była wykonana z wysokogatunkowych materiałów.


Plusem torebki, którą wybrałam jest to, że jest jakby 2w1 😊 Większą zabieram na wyjazdy, ale mniejszą noszę na co dzień. Modna i praktyczna - idealna na spacer. Torebka jest symbolem kobiecości. Może zbliżająca się wiosna to czas, by zainwestować w nową - elegancką i paktyczną - torebkę? 😊


👜 Zainspiruj się!

___
artykuł sponsorowany
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger