niedziela, 11 października 2020

Maseczki profilowane

Myślę, że większość z nas ma po prostu swoje ulubione maseczki, które świetnie sprawdzają się podczas krótkich wyjść takich jak zakupy czy spacer, ale i maseczek, które niemal doskonałe są podczas dłuższej podróży pociągiem czy samochodem. Mimo, że sama uszyłam blisko 200 maseczek - testuję teraz maseczki profilowane, które polecam - są bardzo delikatne, bo wykonane z wysokiej jakości bawełny. I bardzo ładne 😊

archiwum prywatne 

Maseczki profilowane, które od jakiegoś czasu testuję są dwuwarstowe. I starannie wykonane, ale przede wszystkim są świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Chociaż zdecydowanie wolę maseczki o różnych wzorach: kwiatki, galaktyka - czarna maseczka też jest przydatna, chociażby na bardziej oficjalne spotkania 😊 Na co dzień - również w czasach pandemii - nie możemy poddawać się przecież nudzie. Bardzo spodobała mi się maseczka "złota dżungla" - przy okazji polecam wszystkim, którzy podróżują - maseczka jest bardzo wygodna, a elastyczne gumeczki bez wątpienia zapewniają większy komfort noszenia. 

archiwum prywatne 

W związku z aktualną sytuacją w kraju i na świecie - myślę, że maseczki to również dobry pomysł na upominek 🎁 Wszystkie maseczki, które testuję są w rozmiarach uniwersalnych, bardzo dobrej jakości. Ważne jest aby pamiętać o praniu maseczki zarówno przed pierwszym użyciem jak i każdym następnym. 

archiwum prywatne 

Jesień to taka trochę przygnębiająca pogoda, która nie zachęca do spędzania czasu na dworze, ale nie znaczy to przecież, że jeśli już wyjdziemy - mamy mieć maseczki bez żadnego wyrazu 😊 Wybór maseczek chyba jeszcze nigdy nie był tak duży! 

Zainspiruj się! 😎     

___
artykuł sponsorowany 

2 komentarze:

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger