wtorek, 13 kwietnia 2021

Beauty Queen Pillow

Poduszka zapobiegająca powstawaniu zmarszczek - brzmi ciekawie? Też bardzo byłam ciekawa tej poduszki... chciałam sprawdzić na własnej buzi czy rzeczywiście jest taka dobra jak pozytywne ma komentarze...  Taki trochę ze mnie niewierny Tomasz 😊 

beautyqueenpillow.pl 

💛 Dobre nawyki sprzyjają urodzie 

Gdy regularnie leżysz na policzku, z czasem pojawiają się na nim pionowe zmarszczki, ale jest na to rozwiązanie. Z poduszką Beauty Queen Pillow możesz spać na boku bez obaw o zgniatanie skóry. Policzek zajmuje wolną przestrzeń wyciętą w poduszce, dzięki czemu unikniesz nawykowych zmarszczek sennych. Wtedy sen naprawdę zadziała jak najlepszy kosmetyk. Wymodelowanie dolnej linii poprawia komfort ułożenia głowy w czasie snu, a po złożeniu na pół poduszka będzie wsparciem dla szyi w podróży lub podczas odpoczynku.

archiwum prywatne 

 💟 Korzyści widoczne na twarzy 

👉 śpisz na boku bez zgniatania policzka

👉 zapobiegasz powstawaniu pionowych zmarszczek i bruzd 

👉 masz wsparcie dla szyi w czasie snu

👉 możesz korzystać z poduszki w podróży i podczas relaksu 

👉 dbasz o swoją urodę bez żadnego wysiłku. 

Produkt składa się z bawełnianej poduszki wypełnionej antyalergiczną kulką silikonową oraz poszewki z białego adamaszku (100% satyny bawełnianej). Do uszycia poduszki zostały wykorzystane certyfikowane komponenty: bawełna i nici posiadające Oeco-Tex Standart 100.

___
Źródło: beautyqueenpillow.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger