czwartek, 24 czerwca 2021

Chrześcijańskie plakaty

U wielu moich Przyjaciół tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni zauważyłam piękne plakaty - z cytatami z Pisma Świętego, ale też plakaty ze świętymi. Świetne wykonanie i elegancka rama plakatu sprawia, że jest on rzeczywiście wyjątkowym elementem wystroju. Nigdy nie byłam zwolenniczką plakatów chrześcijańskich, i jeśli już to zdecydowanie wybierałam ikony, ale jak w życiu każdego z nas - przychodzi moment, że to, co kiedyś jakoś niezbyt (z różnych względów) zachwycało - dziś jest ozdobą mieszkania 💖

Fido Design

Chrześcijańskie plakaty, a wśród nich te z cytatami z Pisma Świętego - spodobały mi się najbardziej. Chociaż na moim plakacie jest tylko jedno zdanie, które wypowiedział Ojciec Święty Jan Paweł II: *Przyszłość zaczyna się dzisiaj* - za każdym razem kiedy mam gorsze dni - te słowa dodają mi siły i odwagi.

Fido Design 

Plakaty i mini-plakaty są wykonane bardzo starannie, pięknie zapakowane i gotowe do wręczenia. Są doskonałym prezentem nie tylko z okazji ślubu czy rocznicy ślubu, ale też na przykład z okazji chrztu, urodzin czy imienin. Nie wspomnę już o tym, że z plakatu na pewno ucieszą się ci, którzy wprowadzają się do nowego domu 🏡 Te plakaty niosą w sobie przesłanie i przypominają o tym, co w życiu naprawdę się liczy.    

Fido Design 

Zainspiruj się! 💖

___
artykuł sponsorowany 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger